Запитання і відповіді

Шановні відвідувачі!

Пропонуємо ознайомитися з відповідями на часті запитання – сподіваємося, тут Ви знайдете необхідну інформацію. В разі додаткових питань, наши менеджери з радістю нададуть необхідну консультацію (зателефонуйте нам або скористайтеся формою зворотнього зв’язку ).

Я не зміг своєчасно отримати своє посвідчення, протягом якого терміну ви зберігаєте документи?

Всі документи зберігаються до закінчення терміну дії свідоцтв/атестації, але ми зберігаємо неотримані документи більший термін. Наприклад, термін дії атестації зварників складає 2 роки, ми зберігаємо свідоцтво близько 3 років; ІТР повинні проходити навчання і перевірку знань з питань охорони праці раз на 3 роки, тому не отримане вчасно свідоцтво буде зберігатись 3,5 роки.

Я загубив своє посвідчення, чи є можливість мені його відновити?

Так, це можливо. Необхідно звернутись з письмовою заявою в наш навчальний центр з проханням про видачу дубліката. В заяві повинні бути вказані причини видачі дублікату, назва організації, від якої Ви проходили навчання або прізвище, ім'я та по-батькові (навчання фізичних осіб) і приблизний термін навчання. Вартість видачі дублікату складає 70 грн.

Я не пам'ятаю дату екзамена і номер своєї групи, що мені робити в цьому випадку?

Зателефонувати по одному із наших контактних телефонів, повідомити методисту свої дані (ПІБ та назву своєї організації) й отримати інформацію, яка Вас цікавить.

Мені необхідно пройти навчання і отримати посвідчення про перевірку знань з охорони праці для ІТР без відриву від виробництва, чи є у Вас така можливість?

Так, це можливо. НКЦ Профітех йде назустріч побажанням Замовника, і в таких випадках навчання може бути організовано по суботах, у вечірній час, або на території Замовника. Вам необхідно зателефонувати по одному із телефонів НКЦ, викласти свої пропозиції і для Вас складуть індивідуальний графік роботи.

Коли я отримаю рахунок?

Рахунок виставляється на підставі отриманої заявки. Заявку можна відправити прямо з нашого сайту, або завантажити бланк заявки, заповнити його та надіслати нам office@profiteh.ua. Якщо ви оформили заявку на сайті або надіслали на нашу електронну пошту, рахунок вам прийде на вашу електронну адресу у відповідь.

У виписці З ПРОТОКОЛУ З ОХОРОНИ ПРАЦІ ДЛЯ ІТР ЗАЗНАЧЕНО БІЛЬШЕ ДЕСЯТКА НПАОП, А Я ЗАМОВЛЯВ ТІЛЬКИ НАВЧАННЯ З ОХОРОНИ ПРАЦІ (ЗАГАЛЬНІ ПИТАННЯ). ЯКІ НОРМАТИВНІ АКТИ відносяться ДО МЕНЕ?

Керуючись правилами діловодства, Вам видається не протокол, а ВИТЯГ з протоколу про перевірку знань з охорони праці. У витягу залишається шапка всього протоколу, а тематика Вашого навчання вказується в таблиці навпроти Вашого прізвища.