Пожежна безпека на підприємстві. Тренінг

Шановні колеги та партнери!

Усі, хто слідкують за новинами безумовно чули сумну статистку Державної служби з надзвичайних ситуацій: кількість пожеж в 2017 році збільшилася на третину порівняно з 2016 роком. Через відсутність елементарних необхідних знань щодо правил поведінки в надзвичайних ситуаціях, щороку, від пожеж гине багато людей, і цей рік, нажаль, можна назвати лідируючим.

За статистикою ДСНС України:

  • упродовж 8 місяців 2017 року в Україні в середньому виникало щодня 261 пожежа, унаслідок яких гинули 5 і отримували травми 4 людини, вогнем знищувалося або пошкоджувалося 73 будівлі та 12 одиниць техніки. Щоденні економічні втрати від пожеж становлять суму 21 млн 669 тис. грн.;
  • унаслідок пожеж загинуло 1140 людей, у тому числі 37 дітей;
  • матеріальні втрати від пожеж склали 5 млрд 265 млн 606 тис. грн;
  • за період, що аналізується, кількість пожеж, у порівнянні з аналогічним періодом 2016 р, збільшилась на 30,8 %, й на 34,0 % збільшилась кількість знищених та пошкоджених будівель і споруд.

Тож, до надзвичайних ситуацій треба бути готовими!

Щоб навчити кожного алгоритму поведінки, а також мати можливість виконати всі необхідні дії до приїзду пожежників — в НКЦ «Профітех» створений спеціальній тренінг, мета якого набуття і закріплення теоретичних, практичних знань та навичок з пожежної безпеки. Тому тренінг з пожежної безпеки має непересічне значення для представників будь-яких професій.

Компанія «Профітех» проводить такі тренінги для усіх бажаючих. До програми навчання з пожежної безпеки входить:

  • Теоретична підготовка.
  • Відпрацювання дій персоналу чи пересічного громадянина в випадку виникнення пожежі.
  • Набуття навичок пожежогасіння з застосуванням різноманітних спеціальних засобів (практичні заняття).

Тренінги відбуваються як у нашому офісі так і на території Замовника із урахуванням специфіки підприємства. Замовити тренінг можна на сайті Компанії або за телефоном (044) 222 92 40.

З повагою,  

колектив НКЦ Профітех.