Технічний нагляд

Компанія «Профітех» надає послуги в проведенні технагляду за будівництвом в Києві і по всій Україні

Процес будівництва або ремонтних робіт на будь-якому об’єкті вимагає виконання підрядниками ряду вимог, норм і правил, встановлених не тільки забудовником, але і державою. Підрядники, в свою чергу, не завжди відповідально підходять до їх виконання, а у забудовника не завжди є можливість витрачати достатньо часу на контроль, або ж просто недостатньо профільних знань для його здійснення.
Технічний нагляд (технагляд) за будівництвом – це комплекс дій, спрямованих на всебічний контроль за якістю виконання ремонтних та будівельних робіт. У даній ситуації, технагляд є контролюючою структурою, яка захищає сторону Замовника.
Компанія «Профітех» надає послуги в проведенні технагляду за будівництвом в Києві і по всій Україні.

Серед переваг нашої компанії слід відзначити:

  • Наша команда налічує 20 висококваліфікованих фахівців в будівництві та інженерії;
  • Реалізовані проекти з технічного нагляду, починаючи від початку будівництва об’єкту і закінчуючи його повним введенням в експлуатацію і всіх його інженерних систем;
  • Є досвід проведення технагляду для приватних і комунальних структур;
  • Досвід проведення технічного нагляду в проектах, що фінансуються МВФ, а також іншими міжнародними організаціями і компаніями.

Цілі і порядок здійснення технічного нагляду.
Головною метою технагляду за будівництвом є запобігання будь-яких можливих порушень з боку підрядника.
Перше, що підлягає перевірці технагляду – це кошториси. На цьому етапі перевіряються всі витрати і ціни на закуплені матеріали і послуги, перевіряється відповідність актів з реально виконаною роботою. Також перевіряється:

Дотримання приписів проектних організацій та органів місцевого самоврядування;
Дотримання правил зберігання матеріалів і обладнання.

Порядок надання послуги «Технічний нагляд».
Залежно від масштабів об’єкта і умов договору з «Profiteh», контроль за будівництвом може проводитися як одним фахівцем, так і декількома відразу. Різні процеси на будівництві (загально-будівельні роботи, прокладка сантехнічних, вентиляційних або електричних мереж, перевірка кошторисів і тех. документації) підлягають контролю фахівців різного профілю. Якість виконання всіх робіт на об’єкті безпосередньо залежить від частоти появи там експертів і їх кваліфікації.
Вартість послуги технагляду може варіюватися в залежності від масштабів об’єкта, який підлягає перевірці, і від обсягу робіт. Головною перевагою є безперервний контроль з боку фахівців нашої компанії, що зводить до мінімуму можливість обману з боку підрядника. Ціна та якість наших послуг обов’язково задовольнять вас!

Детальна інформація за телефоном:  (050) 202 42 50