Аудит з охорони праці

Потрібно забезпечити охорону праці на підприємстві, з чого почати? Компанія «ПРОФІТЕХ» здійснює аудит, консалтинг та аутсорсинг у галузі охорони праці й техніки безпеки. Ми допомагаємо бізнесу оптимізувати витрати, пропонуючи доступні та ефективні рішення.

Ми пропонуємо Вам скористатися можливістю та на вигідних умовах пройти Аудит з охорони праці у необхідному для Вашої компанії обсязі.

Є запитання? Для подальшої співпраці, отримання консультації –  зателефонуйте нам 38 044 222 92 40 або надішліть повідомлення.

Аудит з охорони праці дає відповідь на питання, чи відповідає система охорони праці на Вашому підприємстві діючому законодавству України. Якщо здійснених заходів недостатньо – ми даємо рекомендації щодо того, як забезпечити дотримання вимог закону в повному обсязі. Строк проведення аудиту, безпосередньо на об’єкті Замовника, становить 4 робочих дня.

Під час проведення аудиту наші спеціалісти перевірять:

 • наявність необхідної документації з охорони праці та техніки безпеки, повноту її обсягу та правильність ведення;IMG_6149
 • чи виконує персонал правила техніки безпеки та охорони праці;
 • чи заплановані необхідні заходи: медичні огляди, навчання працівників з охорони праці, інструктаж з електробезпеки, пожежної безпеки тощо, – і чи проводяться дані заходи згідно плану;
 • чи забезпечені працівники необхідними засобами індивідуального захисту (ЗІЗ);
 • наскільки ваші працівники поінформовані, теоретично та практично “озброєні” знаннями у питаннях техніки безпеки й охорони праці (чи ознайомлені з нормами чинного законодавства, вимогами правил, правами і обов’язками працівників тощо).

Чинне законодавство України визначає обставини, за яких аудит з охорони праці є обов’язковим. Це:

 • підготовка до перевірки державними контролюючими органами;
 • відсутність на підприємстві штатного співробітника з охорони праці;
 • нещасний випадок чи аварія на підприємстві;
 • оцінка стану системи охорони праці на підприємстві з метою запобігання аварій та нещасних випадків.

За результатами аудиту складається звіт, що містить аналіз умов праці робітників, перелік виявлених на підприємстві порушень у сфері охорони праці та поради по усуненню недоліків, а також опис управлінських ризиків та рекомендованих заходів для підвищення безпеки праці.

Консультаційні послуги надаються підприємствам, на яких створюється комплексна система охорони праці. Повний пакет послуг включає в себе розробку комплексу заходів конкретно для Вашого підприємства, а також забезпечення підприємства усіма необхідними документами.

Консультації можна отримати і з окремих питань охорони праці, техніки безпеки тощо.

Аутсорсинг – це передача функцій відділу охорони праці або штатного спеціаліста підприємства сторонній організації. При наданні послуг аутсорсингу з охорони праці, компанія «ПРОФІТЕХ» бере на себе повну відповідальність за дотримання підприємством норм чинного законодавства. При цьому ми гарантуємо:

 • розробку документів з охорони праці;
 • контроль за виконанням необхідних заходів з техніки безпеки та навчанням персоналу;
 • абонентське обслуговування підприємства протягом дії договору, ведення необхідної документації;
 • представництво перед контролюючими органами під час проведення перевірок.

Чити далі ▼

Законодавство України з питань охорони праці зобов’язує кожну організацію, підприємство або компанію до постійного здійснення внутрішнього аудиту охорони праці (СУОП). До цього процесу підключаються всі підрозділи компанії.

Метою внутрішнього аудиту СУОП є аналіз відповідності планових заходів щодо забезпечення безпеки роботи співробітників з діючими нормами і актами, передбаченими законодавством. У разі виявлення невідповідностей, проблем або порушень, вживаються заходи, передбачені внутрішніми правилами і державним законодавством. Відповідальними особами за проведення внутрішнього аудиту є фахівець (інженер) з охорони праці, а також керівництво компанії або установи.

В їх безпосередні обов’язки входить:

 • Постійний систематичний контроль стану СУОП на виробництві (відповідність умов праці нормативним приписам, відсутність небезпеки для здоров’я, своєчасність навчання персоналу з питань ТБ і ін.)
 • Виявлення проблем і пошук методів їх вирішення
 • Впровадження нових ефективних методик
 • Підготовка до зовнішнього аудиту охорони праці.

Що таке зовнішній аудит?

Зовнішній аудит стану СУОП, виробничих та інших організацій, проводиться уповноваженими представниками сторонніх структур. Мета цієї процедури – перевірка результатів внутрішнього аудиту для запобігання нещасним випадкам та загального контролю за додержанням законодавства керівництвом та фахівцями компаній. В даному випадку аудит є плановим заходом, який дозволить об’єктивно оцінити стан СУОП, знайти проблеми і методи їх вирішення – за допомогою кваліфікованих фахівців. Подібні перевірки дають можливість по-іншому подивитися на проблеми, пов’язані з питаннями охорони праці, отримати консультаційну та практичну допомогу щодо їх вирішення та усунення.

Зовнішній аудит з охорони праці від «Рrofiteh» – це:

 •         Перевірка вашої компанії з орієнтацією на чинне законодавство фахівцями, які мають величезний досвід в проведенні подібних заходів
 •         Детальний аналіз СУОП, виявлення реальних проблем, пошук їх причин і шляхів усунення
 •         Надання розгорнутих висновків за результатами аудиту
 •         Пропозиції ефективних сучасних методів, вигідних економічно
 •         Можливість отримання послуг на умовах аутсорсингу з повною гарантією відповідальності з боку «Профітех».

Вибираючи в якості аудитора наш Центр, ви можете розраховувати не тільки на повний комплекс послуг, але і на прийнятні ціни і всіляке сприяння з боку наших фахівців. Додатковою перевагою є те, що ми працюємо не тільки в Києві, а й за його межами. Термін виконання аудиту займає всього кілька днів, що дозволить оперативно виявити вирішити існуючі проблеми в максимально стислі терміни, без шкоди для виробничого процесу.

Згорнути ▲

Орієнтовна вартість послуги – від 3000 гривень. Розрахунок вартості послуг відбувається індивідуально для кожної організації.

Наступна програма –  Перша домедична допомога

Більше програм в розділі: –  Консалтинг