image_banner

Послуги страхування від нещасного випадку

Страхування від нещасних випадків

Всі напрямки діяльності компанії «ПРОФІТЕХ»  спрямовані на створення безпечних умов праці. Один з них – послуги страхування нещасних випадків, які можуть статися з працівниками на виробництві або в офісі.

Що робити, якщо стався нещасний випадок? Як полегшити важке становище, в яке потрапив колега або близька людина? Подібними питаннями варто перейматися заздалегідь, особливо якщо Ви знаєте, що робота пов’язана з ризиком нещасного випадку.

Багатьом працівникам доводиться виконувати небезпечну роботу на виробництві. Також існує безліч життєвих ситуацій, де є загроза життю чи здоров’ю людини: під час перебування у громадському чи іншому транспорті, на вулиці, при користуванні побутовими та електроприладами тощо.

Отже, ймовірність нещасного випадку є завжди, і до нього треба бути готовим. Найкраще рішення – це страхування компанії чи особи, завдяки якому Ви зможете надати максимально можливу допомогу постраждалій людині.

Компанія «ПРОФІТЕХ» і наші партнери здійснюють страхування фізичних та юридичних осіб на договірній основі. Предметом страхування в усіх випадках є життя і здоров’я особи. За договором застрахована особа отримує поліс, який розповсюджується на всі страхові випадки.

Страхові випадки – це нещасні випадки, які сталися під час дії договору страхування та призвели до наступних наслідків:

  • смерть застрахованої особи;
  • втрата застрахованою особою працездатності (за умови присвоєння їй І, ІІ чи ІІІ групи інвалідності);
  • тимчасова втрата застрахованою особою працездатності;
  • травматичне ушкодження застрахованої особи.

Поліс страхування особливо потрібен тим, хто знаходиться в групі підвищеного ризику. По-перше, це люди, чия професійна діяльність так чи інакше пов’язана з небезпекою: охоронці, водії, будівельники, журналісти, спортсмени тощо. По-друге, безумовно, це діти, які ще не вміють належним чином контролювати свої дії. Також це необхідно кожному дорослому, для кого компенсація буде єдиною матеріальною підтримкою у нещасному випадку.

 

Договори страхування від нещасних випадків мають такі безперечні переваги:

  • досить проста процедура оформлення;
  • самостійний вибір клієнтом суми страхування;
  • низькі тарифи;
  • відсутність обмеження строків для надання документів на отримання виплати;
  • страхові виплати не підлягають оподаткуванню та ін.

Прийміть правильне життєве рішення – оформіть договір страхування. Зверніться до спеціаліста компанії «ПРОФІТЕХ», і Ви отримаєте відповіді на всі важливі питання, пов’язані зі страхуванням від нещасних випадків.

 

Наступна програма –  Супутні товари (спецодяг, стенди з ОП, ЗІЗ)

Більше програм в розділі: –  Додаткові послуги