Як отримати права на навантажувач?

Щоб здобути затребувану професію, необхідно закінчити профільні курси, скласти іспит та отримати заповітний документ. Тільки таким чином можна законно отримати, а не десь знайти в інтернеті права на навантажувач та купити їх — лише спеціалізовані навчальні центри чи школи карщиків мають право видавати посвідчення затвердженого зразка.

Залежно від початкового рівня знань можна:

  • пройти навчання «з нуля», здобувши нову професію;
  • обрати варіант перепідготовки, оновивши навички;
  • підвищити вже наявну кваліфікацію;
  • підтвердити досвід роботи та скласти фінальний іспит.

При збільшенні товарообігу на вітчизняних та міждержавних ринках, зростає потреба у складуванні упакованих товарів. Для розподілу вантажу територією складського приміщення та будівельних майданчиків використовуються маневрені кари. На курсах досвідчені викладачі навчають студентів майстерно водити спецтехніку, дотримуючись умов безпеки та забезпечуючи цілісність вантажу. Варто розуміти, що не можна просто купити посвідчення водія автонавантажувача, але можна за короткий термін стати справжнім спеціалістом своєї справи та отримати підтвердження своєї кваліфікації.

Навіщо оформляти посвідчення водія автонавантажувача

Для управління спецтехнікою недостатньо мати права водія загального зразка. При переміщенні вантажів в обмеженому просторі важливо не заподіяти шкоди собі та навколишнім людям й забезпечити збереження товарів. Під час навчання на водія навантажувача особлива увага приділяється питанням безпечного обслуговування механізмів. В умовах закритого складу використовуються електрокари різних типів.

Вилковий навантажувач оснащений міцними металевими смугами, які легко входять в отвір палет, піддонів та інших конструкцій, на яких знаходиться вантаж. Техніка відрізняється за розташуванням вил, потужністю, висотою та способом підйому пристроїв.

Для поводження з навантажувачем в жодному разі не можна думати, що можна взяти й отак просто купити посвідчення карщика, – слід пройти навчання, отримавши права на відповідний робочим операціям тип конструкції.

Для фронтального навантажувача характерне розташування підйомного пристрою спереду. Каретка, розміщена збоку, зручна для навантаження-вивантаження вантажу на фури. Складати товар нестандартної форми (рулони, бочки, довгомірні матеріали) допомагає спеціальне навісне обладнання.

Електронавантажувачі пересуваються на литих (у приміщенні) чи пневматичних (на відкритій території) шинах. Пристрій з кареткою бокового зміщення (сайдшифтер) збільшує маневреність машини в умовах тісного складу. Він легко переміщає вантаж із зміщеним центром тяжіння максимально близько до стелажів.

Пристрої використовують для навантаження матеріалів вагою до 10 і більше тонн. Якщо має бути робота на відкритих майданчиках, будівництві, а у вас вже є досвід і потрібно лише отримати посвідчення, то не потрібно шукати, де купити права на автонавантажувач ковшового типу, варто скласти іспит, що підтверджує кваліфікацію.

У сільському господарстві застосовується особливий різновид навантажувачів – копновози. Маніпулятори з різними захоплювальними пристроями, встановлюються на вантажні авто. Для пересування застосовуються колеса, гусениці, рейки. Паливо для двигуна – газ, дизель, бензин, електрика.

Як купити права на навантажувач

Практичні заняття проводять досвідчені інструктори на електричному навантажувачі Toyota 8FBEKT16 та річтраку STILL FM-X 14, вантажністю 1600 та 1400 кг відповідно. Основна функція навантажувача – встановлювати вантаж у спеціальному впакуванні один на одного у висоту до 6 метрів. Знову ж таки, не слід пробувати купити права на штабелер, якщо доведеться працювати у складі, необхідно закінчити курси та/або скласти іспит на кваліфікацію.

Найбільшою рухливістю та маневровістю у вузьких проходах характеризується річтрак. Телескопічна щогла особливої конструкції призначена для підйому вантажу на висоту 13 і більше метрів. Висувний механізм вил сприяє більш ощадливому використанню простору приміщення. Додатково всі студенти курсів вивчають правила безпеки під час експлуатації електричної та інших видів техніки.

Неможливо отримати кваліфікаційний розряд особам, які не досягли віку 18 років або мають протипоказання за станом здоров’я.

Як подати заявку на навчання

Не варто довго роздумувати та шукати, де можна купити права на навантажувач, одразу надсилайте заявку на навчання, щоб отримати потрібний документ на законних підставах. Компанія Профітех працює за державною ліцензією, програма навчання включає теоретичний та практичний курс із необхідною для відпрацювання навичок майстерності кількістю годин (не менше 15). Усний матеріал учні освоюють дистанційно, при цьому можна не відриватися від основної роботи. Після навчання на курсах карщика видається свідоцтво.

Звертаємо Вашу увагу! З нашою допомогою ви не зможете просто “купити права на кару”, ми пропонуємо пройти навчання та отримати всі необхідні навички. Після закінчення навчання слухач отримує професію “Водій навантажувача” 3 розряди та відповідне посвідчення. Посвідчення немає терміну дії. Але оскільки професія “Водій навантажувача” належить до професій з підвищеною небезпекою, обов’язково проводиться повторна (щорічна) перевірка знань з охорони праці.

3 категорія присвоюється всім, хто не має практичного досвіду роботи. Кваліфікованим водіям прищеплюються навички експлуатації вантажно-розвантажувальних механізмів акумуляторного типу із вантажозахоплювальними пристроями. Фахівець зобов’язаний:

  • знати пристрій навантажувача, визначити та виправити дрібні неполадки;
  • вивчити правила вуличного та внутрішнього руху вантажного механізму;
  • знати та застосовувати безпечні методи навантаження, укладання, переміщення вантажів різної конфігурації.

Вищі (4-6) розряди надаються по черзі після підвищення кваліфікації на курсах. Перед підвищенням розряду стаж роботи має становити щонайменше один рік.

Після закінчення навчання та складання кваліфікаційного іспиту вже не стоїть гостро проблема того, де купити права на навантажувач – студенти отримують посвідчення, які приймають будь-які роботодавці України. Молодим спеціалістам компанія надає допомогу у працевлаштуванні.

Курс від Профітеху