Про компанію

Вітаємо Вас, колеги та партнери!

Ми, працівники компанії «ПРОФІТЕХ», хочемо познайомити вас з діяльністю нашого навчально-консультаційного центру.

Головним напрямком нашої роботи є організація навчання спеціалістів в галузі охорони праці, в тому числі пожежної та електробезпеки. Кінцевою метою є ефективне вирішення завдань будь-якого підприємства, що стосуються збереження життя та здоров’я працівників, створення безпечних умов на виробництві, мінімізації втрат робочого часу, обладнання та фондів.

Серед інших напрямків роботи навчально-консультаційного центру:

НКЦ «ПРОФІТЕХ» є правонаступником навчально-курсового комбінату «АТВТ Трест «Південатоменергобуд», який  працював на ринку послуг з охорони праці з 1977 року.  Правомочність нашої діяльності підтверджується належними документами: Свідоцтвом Держгірпромнагляду № 80.1-16-068.15 від 26.01.2015 р., Ліцензією МОН України.

Наша команда має досвід роботи як з найбільшими компаніями Києва, Київської області та інших міст України, так і з організаціями-представниками малого та середнього бізнесу, а також приватними особами.

Чому Вам вигідно співпрацювати з нами?

Погляньте на сьогоднішні результати нашої діяльності:

Велика кількість партнерів. Понад 5000 слухачів, що представляють понад 400 підприємств та організацій України, щорічно підвищують у нас свою кваліфікацію. Ми прагнемо, щоб кожна організація дотримувалась вимог діючих нормативно-правових актів у сфері охорони праці, щоб кожен роботодавець був орієнтований на досягнення сучасних стандартів у створенні безпечних умов праці на підприємстві.

Навчальний центр має власну матеріально-технічну базу. Навчальні програми курсів розроблені таким чином, щоб студенти мали змогу отримати якнайбільше практичних навичок та можливість використовувати їх безпосередньо у роботі.

Створені гідні умови навчання. Заняття проходять у чистих, пристосованих для роботи аудиторіях. Іногороднім студентам надається гуртожиток.

Можливість навчатися дистанційно. Ми розробили перелік основних курсів і успішно навчаємо студентів через наш власний портал дистанційної освіти.

Забезпечується високий рівень підготовки. Наші студенти отримують всі переваги повноцінної професійної освіти:

  • міцні теоретичні знання;
  • впевнені практичні навички;
  • підтверджуючий кваліфікацію документ державного зразка.

Кінцева мета досягається завдяки професіоналізму колективу викладачів, гнучкому графіку роботи, поєднанню різних способів навчання (включаючи очне та дистанційне), проведенню семінарів, консультацій та тренінгів. Викладачі також регулярно підвищують свою кваліфікацію, беручи участь у профільних галузевих конференціях, форумах та виставках. Вони в курсі останніх світових тенденцій у сфері забезпечення промислової, електричної та пожежної безпеки, а також у галузях будівництва, проектування та енергозбереження.

Наші клієнти – це наші партнери. В роботі з ними ми набуваємо безцінний досвід, який дуже цінуємо. Довіра постійних клієнтів є найкращим доказом нашого досвіду і професіоналізму.

Успіх нашої компанії  багато в чому пояснюється тим, що ми дотримуємося принципів відкритості та чесності у співпраці з клієнтами, вважаючи за краще мати міцні та надійні відносини.

Наш навчально-консультаційний центр буде радий вітати Вас у якості партнера чи слухача! Будемо разом створювати умови для покращення умов праці та збереження життя і здоров’я працівників.

З навчальними програмами з охорони праці та професійно-технічної освіти можна ознайомитись на сторінці ОХОРОНА ПРАЦІ та ПРОФТЕХОСВІТА

Детальніше про дистанційне навчання дізнайтеся на порталі education.profiteh.kiev.ua.

Задайте питання нашим експертам щодо напрямків співпраці через форму зворотного зв’язку на сторінці КОНТАКТИУспіхів Вам! Запрошуємо до співпраці!

З повагою, колектив “Профітех”