НАВЧАННЯ з питань цивільного захисту

ПРОФІТЕХ проводить навчання керівників та фахівців з питань цивільного захисту та підготовку до дій у надзвичайних ситуаціях

Навчання з цивільного захисту

від «ПРОФІТЕХ» — чому обирають нас:

ДОСВІДЧЕНІ викладачі

Наші викладачі, мають високий рівень кваліфікації, беруть участь у профільних семінарах, в курсі всіх останніх світових тенденцій.

ДОКУМЕНТИ ПОШТОЮ

Надаємо документи державного зразка. Посвідчення, виписки з протоколів та бухгалтерський пакет документів висилаємо Новою Поштою.

ЗРУЧНИЙ РОЗРАХУНОК

Після отримання вашої заявки, ми відправимо вам договір-рахунок на електронну пошту.

ПРАЦЮЄМО ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Співпрацюйте з "Профітех" навіть якщо ваша компанія або її філії знаходяться за межами Києва.

Навчальний центр ПРОФІТЕХ проводить навчання керівного складу та фахівців (місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання України) з питань цивільного захисту та підготовку до дій у надзвичайних ситуаціях. Навчання проводиться на основі відповідної навчальної Програми, що розроблена згідно з вимогами Кодексу цивільного захисту України, повністю відповідає вимогам цього Кодексу та інших нормативно-правових актів України в сфері цивільного захисту, затверджена та погоджена в установленому законодавством порядку.

Відповідно до вимог пункту 6 статті 40 та пунктів 2, 6 статті 91 КОДЕКСУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ:

 • допуск до роботи осіб, які не пройшли навчання з питань цивільного захисту забороняється;
 • особи керівного складу та фахівці суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, у перший рік призначення на посаду і періодично один раз на три роки зобов’язані проходити навчання з питань цивільного захисту у відповідних навчально-методичних центрах сфери цивільного захисту;
 • перелік осіб, які проходять навчання з питань цивільного захисту, затверджується Кабінетом Міністрів України.

Цивільний захист – це функція держави щодо захисту населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій. Основним завданням є запобігти таким ситуаціям, ліквідувати їх наслідки і надати допомогу постраждалим.

зручні форми навчання

Тема 1. Загальні положення. Основні поняття, терміни та визначення. Класифікація надзвичайних ситуацій (НС). Хто забезпечує цивільний захист (ЦЗ). Основні принципи здійснення цивільного захисту.

Тема 2. Єдина державна система цивільного захисту (ЄДС ЦЗ). Функціональні підсистеми ЄДС ЦЗ. Територіальні підсистеми ЄДС ЦЗ та їх ланки. Функціонування ЄДС ЦЗ.

Тема 3. Повноваження суб’єктів забезпечення ЦЗ. Повноваження КМУ України, ДСНС, Міністерств та місцевих держадміністрацій. Повноваження органів місцевого самоврядування. Завдання і обов’язки суб’єктів господарювання. Права та обов’язки громадян у сфері ЦЗ.

Тема 4. Склад та основні завдання сил ЦЗ. Оперативно-рятувальна служба ЦЗ. Аварійно-рятувальні служби. Спеціалізовані служби ЦЗ. Формування ЦЗ.

Тема 5. Захист населення і територій від НС. Оповіщення про загрозу або виникнення НС, інформування. Укриття населення у захисних спорудах. Заходи з евакуації. Інженерний захист територій. Радіаційний і хімічний захист. Медичний захист, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення. Біологічний захист. Психологічний захист населення. Навчання населення діям у НС.

Тема 6. Запобігання НС. Забезпечення техногенної безпеки. Забезпечення пожежної безпеки.

Тема 7. Реагування на НС. Ліквідація наслідків НС.

Дистанційне навчання з питань цивільного захисту

Закінчити курси з питань цивільного захисту можна дистанційно (що є актуальним на даний час) — слухачі після проходження тестування також отримують відповідне посвідчення. Завдяки зручній та ефективній системі навчання, яку пропонує наша компанія, кожен бажаючий може пройти курси, не відриваючись від своїх особистих справ і роботи. Дистанційне навчання можливо не тільки в Києві, а й в інших містах нашої країни.

Ми гарантуємо нашим клієнтам якісний результат з мінімальними витратами ресурсів і отримання посвідчення державного зразка. Стати студентом і пройти дистанційне навчання дуже легко. Для цього потрібно залишити заявку або зателефонувати. Після закінчення навчання, доступ до обраних курсів на порталі дистанційного навчання залишається у студентів назавжди.

Детальніше про дистанційне навчання.

Вартість навчального курсу 990 гривень

можливі знижки при груповому навчанні 

З нами ви отримуєте:

Метою навчання на курсі з цивільного захисту є ознайомлення слухачів з основними положеннями чинних законодавчих і правових актів із забезпечення безпеки в сфері цивільної оборони та захисту від надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру і подальша перевірка отриманих знань.

Навчання з питань цивільного захисту регулюється:

 • статтями 39, 40 та 91 Кодексу цивільного захисту України;
 • Порядком здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 р. № 444;
 • Порядком проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2013 р. № 819;
 • Положенням про організацію навчального процесу з функціонального навчання, затвердженим наказом МВС від 21 жовтня 2014 № 1112, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 5 листопада 2014 р. за № 1398/26175.

Навчання з цивільного захисту можна пройти дистанційно або очно. Очне навчання проходить в навчальних аудиторіях УКЦ «Профітех» або на Вашому підприємстві (з виїздом нашого викладача).

Слухачі отримують актуальні знання, а також навчально-методичні матеріали.

Дистанційне навчання на інтернет-порталі УКЦ «Профітех» є зручною формою для багатьох слухачів, оскільки дозволяє отримати знання без відриву від виробництва.

Для самостійного вивчення потрібен лише доступ в мережу інтернет і комп’ютер / планшет / смартфон. Після реєстрації наші слухачі отримують повний доступ до всіх навчальних матеріалів, тестів та актуальною нормативній базі.

Очне навчання – 2-4 дня.

Дистанційне навчання – на розсуд слухача. Фактом завершення дистанційного навчального курсу є успішне проходження (не менше 80-ти% правильних відповідей) підсумкового тесту.

Після закінчення курсу видаються Протокол перевірки знань і відповідне Посвідчення – документи встановленого державного зразка.

І при очному, і при дистанційному форматі навчання програма з цивільної безпеки містить такі основні теми:

 • Основні способи захисту і загальні правила поведінки в умовах загрози
  та виникнення надзвичайних ситуацій (НС)

 • Надання першої допомоги потерпілим

 • Організація заходів цивільного захисту на підприємстві, в установі, організації

Послуги, які вас зацікавлять

Потрібно отримати посвідчення з пожежної безпеки? Оформіть заявку на сайті або телефонуйте: 067 722 99 99 

Ми відповімо на всі додаткові питання і запропонуємо вигідну ціну! 

КОРИСНІ ПУБЛІКАЦІЇ