Профтехосвіта

Навчально-консультаційний центр «Профітех» здійснює підготовку і атестацію з основних робітничих спеціальностей в Україні.

Навчання може проходити з відривом або без відриву від виробництва, за результатами видається посвідчення державного зразка.

profiteh.uaЧому в нас? «ПРОФІТЕХ» практикує індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ви обираєте форму навчання, найзручнішу для Вашого підприємства і найбільш ефективну з точки зору розвитку професійних знань вашого персоналу. Наше кредо – якісний результат з мінімальними витратами ресурсів і часу.

Як проводиться навчання? Ми пропонуємо три форми навчання робітничим професіям та підвищення кваліфікації (розряду):

  • з частковим відривом від виробництва – в навчальних аудиторіях та виробничих приміщеннях нашого навчально-консультаційного центру;
  • на підприємстві Замовника – з виїздом нашого викладача, за попередньою домовленістю, на місце навчання;
  • дистанційне навчання – без відриву від виробництва і за зручним графіком, який ви встановлюєте самостійно. Вашим працівникам знадобиться знання комп’ютерних технологій і стабільний доступ до мережі Інтернет.

Вартість навчання від 500 до 7000 гривень.

НКЦ «ПРОФІТЕХ» проводить курси з наступних робітничих спеціальностей у Києві та області, Львові та по всій Україні:

Зверніть увагу! На базі нашого навчального центру проводяться іспити для отримання атестата зварника за стандартом ISO 9606.

При позитивному результаті німецьким органом з атестації та сертифікації TÜV Thüringen e.V. видається атестат (сертифікат) міжнародного зразка, за яким фахівець має право виконувати зварювальні роботи на підприємствах України при виготовленні продукції, яка експортується в країни ЄС, а також виконувати зварювальні роботи на підприємствах країн ЄС.

Іспити проводяться експертами українського представництва TÜV Thüringen e.V. (ТОВ «ТЮФ Тюрінген Україна»). Більше про сертифікацію зварників дивіться на сайті представництва.