image_banner

Аудит з охорони праці

Аудит та організація охорони праці на підприємстві від «Профітех»

Потрібно забезпечити охорону праці на підприємстві, з чого почати? Компанія «ПРОФІТЕХ» здійснює аудит, консалтинг та аутсорсинг у галузі охорони праці. Ми допомагаємо бізнесу оптимізувати витрати, пропонуючи доступні та ефективні рішення.

Ми пропонуємо Вам скористатися можливістю та на вигідних умовах пройти аудит з охорони праці у необхідному для Вашої компанії обсязі.

Є запитання? Для подальшої співпраці, отримання консультації –  зателефонуйте нам 38 044 222 92 40 або надішліть повідомлення.

Аудит з охорони праці дає відповідь на питання, чи відповідає система охорони праці на Вашому підприємстві діючому законодавству України. Якщо здійснених заходів недостатньо – ми даємо рекомендації щодо того, як забезпечити дотримання вимог закону в повному обсязі. Строк проведення аудиту, безпосередньо на об’єкті Замовника, становить 4 робочих дня.

Аудит охорони праці на підприємстві: що робить «Профітех»?

Під час проведення аудиту наші спеціалісти перевірять:

 • наявність необхідної документації з охорони праці та техніки безпеки, повноту її обсягу та правильність ведення;
 • чи виконує персонал правила техніки безпеки та охорони праці;
 • чи заплановані необхідні заходи: медичні огляди, навчання працівників з охорони праці, інструктаж з електробезпеки, пожежної безпеки тощо, – і чи проводяться дані заходи згідно плану;
 • чи забезпечені працівники необхідними засобами індивідуального захисту (ЗІЗ);
 • наскільки ваші працівники поінформовані, теоретично та практично “озброєні” знаннями у питаннях техніки безпеки й охорони праці (чи ознайомлені з нормами чинного законодавства, вимогами правил, правами і обов’язками працівників тощо).

Чинне законодавство України визначає обставини, за яких аудит у сфері праці є обов’язковим. Це:

 • підготовка до перевірки державними контролюючими органами;
 • відсутність на підприємстві штатного співробітника з охорони праці;
 • нещасний випадок чи аварія на підприємстві;
 • оцінка стану системи охорони праці на підприємстві з метою запобігання аварій та нещасних випадків.

За результатами аудиту складається звіт, що містить аналіз умов праці робітників, перелік виявлених на підприємстві порушень у сфері охорони праці та поради по усуненню недоліків, а також опис управлінських ризиків та рекомендованих заходів для підвищення безпеки праці.

Аудит у сфері праці: послуги «Профітех»

Консультаційні послуги надаються підприємствам, на яких створюється комплексна система охорони праці. Повний пакет послуг включає в себе розробку комплексу заходів конкретно для Вашого підприємства, а також забезпечення підприємства усіма необхідними документами.

Консультації можна отримати і з окремих питань охорони праці, техніки безпеки тощо.

Аутсорсинг – це передача функцій відділу охорони праці або штатного спеціаліста підприємства сторонній організації. При наданні послуг аутсорсингу з охорони праці, компанія «ПРОФІТЕХ» бере на себе повну відповідальність за дотримання підприємством норм чинного законодавства. При цьому ми гарантуємо:

 • розробку документів з охорони праці;
 • контроль за виконанням необхідних заходів з техніки безпеки та навчанням персоналу;
 • абонентське обслуговування підприємства протягом дії договору, ведення необхідної документації;
 • представництво перед контролюючими органами під час проведення перевірок.

Законодавство України з питань охорони праці зобов’язує кожну організацію, підприємство або компанію до постійного здійснення внутрішнього аудиту охорони праці (СУОП). До цього процесу підключаються всі підрозділи компанії.

Орієнтовна вартість послуги – від 5000 гривень. Розрахунок вартості послуг відбувається індивідуально для кожної організації.

Наступна програма –  Перша домедична допомога

Більше програм в розділі: –  Консалтинг з охорони праці