НАВЧАННЯ ПОСАДОВИХ ОСІБ З ПИТАНЬ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

ПРОФІТЕХ проводить навчання посадових осіб правилам проведення і контролю здійснення пожежної безпеки у Києві та по всій Україні

Навчання з пожежної безпеки

від «ПРОФІТЕХ» — чому обирають нас:

ДОСВІДЧЕНІ викладачі

Наші викладачі, мають високий рівень кваліфікації, беруть участь у профільних семінарах, в курсі всіх останніх світових тенденцій.

icon6

ДОКУМЕНТИ ПОШТОЮ

Надаємо документи державного зразка. Посвідчення, виписки з протоколів та бухгалтерський пакет документів висилаємо Новою Поштою.

ЗРУЧНИЙ РОЗРАХУНОК

Після отримання вашої заявки, ми відправимо вам договір-рахунок на електронну пошту.

ПРАЦЮЄМО ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Співпрацюйте з "Профітех" навіть якщо ваша компанія або її філії знаходяться за межами Києва.

ПРОФІТЕХ проводить навчання посадових осіб правилам проведення і контролю здійснення пожежної безпеки на ввірених їм підприємствах тільки на основі законів, введених Міністерством внутрішніх справ України. Згідно з цими програмами та статями регулюється не тільки структура і зміст навчальних програм, а й процедура дотримання правил пожежної безпеки та спосіб перевірки їх виконання.

Згідно із законодавством України посадові особи, які очолюють підприємства, а також установи чи структури, перш ніж приступити до посади та кожні три роки зобов’язані проходити навчання на тему «Охорона праці і пожежна безпека на підприємстві». Відповідно до закону, воно може здійснюватися тільки висококваліфікованими та сертифікованими установами, наприклад, навчальним центром «ПРОФІТЕХ».

Посадові особи, які обрали проходження навчання з пожежної безпеки, можуть вибрати будь-який з напрямків:

 • навчання щодо здійснення заходів пожежної безпеки;
 • курс по забезпеченню дотримання заходів пожежної безпеки.
зручні форми навчання

Дистанційне навчання з питань пожежної безпеки

Закінчити курси пожежної безпеки можна дистанційно (що є актуальним на даний час) — слухачі після проходження тестування також отримують відповідне посвідчення про проходження навчання з питань пожежної безпеки. Завдяки зручній та ефективній системі навчання, яку пропонує наша компанія, кожен бажаючий може пройти курси, не відриваючись від своїх особистих справ і роботи. Дистанційне навчання можливо не тільки в Києві, а й в інших містах нашої країни.

Ми гарантуємо нашим клієнтам якісний результат з мінімальними витратами ресурсів і отримання посвідчення державного зразка. Стати студентом і пройти дистанційне навчання дуже легко. Для цього потрібно залишити заявку або зателефонувати. Після закінчення навчання, доступ до обраних курсів на порталі дистанційного навчання залишається у студентів назавжди.

Детальніше про дистанційне навчання.

ТЕСТИ З ПЕРЕВІРКИ ЗНАНЬ З ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

Пропонуємо ознайомитися з прикладами питань тестів з перевірки знань з пожежної безпеки для керівників і спеціалістів. Пройти онлайн тестування і отримати посвідчення з пожежної безпеки можна, зареєструвавшись на нашому порталі дистанційного навчання.

 • наявність окислювача, горючої речовини та джерела запалювання
 • наявність горючої речовини і джерела запалювання
 • наявність окислювача та джерела запалювання
 • можуть замикатися на внутрішні запори, які відкриваються зсередини ключом       
 • не можуть        
 • можуть замикатися лише на внутрішні запори, які відкриваються зсередини без ключа
 • на власників і керівників          
 • на робітників                             
 • на органи місцевої влади
 • отруєння токсичними продуктами горіння
 • підвищена температура           
 • полум’я
З нами ви отримуєте:

Метою навчання з пожежної безпеки на підприємстві є отримання слухачами наших курсів знань в галузі пожежної безпеки, надання долікарської допомоги потерпілим в результаті пожежі та правил поведінки під час пожежі.

З різних причин на Землі постійно виникають пожежі, які завдають великої шкоди природі та суспільству.

При пожежах гинуть і травмуються люди, знищуються матеріальні цінності, погіршується якість середовища проживання і навколишнього середовища.

Наше завдання – допомогти працівникам будь-якого статусу і рівня не допустити виникнення пожежі, а якщо він все ж з якоїсь причини виник – навчити його правильно діяти самому і вміти надати допомогу іншим.

Крім цього, посадовим особам ми детально, докладно й аргументовано пояснити, як організувати підлеглі їм процеси так, щоб ймовірність виникнення пожежі звелася до мінімуму.

 • Кодекс цивільного захисту України від 02.10.2012 № 5403-VI

 • НАПБ А.01.001-2014 «Правила пожежної безпеки в Україні»

 • Постанова КМУ «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях» від 26 червня 2013р. № 444

Посадові особи до початку виконання своїх обов’язків і періодично (один раз на три роки) проходять навчання і перевірку знань з питань пожежної безпеки.

Особи, яких приймають на роботу, пов’язану з підвищеною пожежною небезпекою, повинні попередньо пройти спеціальне навчання (пожежно-технічний мінімум).

Працівники, зайняті на роботах з підвищеною пожежною небезпекою, один раз на рік проходять перевірку знань нормативних актів з пожежної безпеки.

Курси пожежної безпеки можна пройти дистанційно або очно. Очне навчання проходить в навчальних аудиторіях УКЦ «Профітех» або на Вашому підприємстві (з виїздом нашого викладача).

Слухачі отримують актуальні знання, а також навчально-методичні матеріали.

Дистанційне навчання на інтернет-порталі УКЦ «Профітех» є зручною формою для багатьох слухачів, оскільки дозволяє отримати знання без відриву від виробництва.

Для самостійного вивчення потрібен лише доступ в мережу інтернет і комп’ютер / планшет / смартфон. Після реєстрації наші слухачі отримують повний доступ до всіх навчальних матеріалів, тестів та актуальною нормативній базі.

Очне навчання – 2-4 дня.

Дистанційне навчання – на розсуд слухача. Фактом завершення дистанційного навчального курсу є успішне проходження (не менше 80-ти% правильних відповідей) підсумкового тесту.

Після закінчення курсу видаються Протокол перевірки знань і відповідне Посвідчення – документи встановленого державного зразка.

І при очному, і при дистанційному форматі навчання програма з пожежної безпеки містить такі основні теми:

 • Основні поняття. Статистика і причини пожеж. Законодавство України з питань пожежної безпеки.

 • Заходи щодо забезпечення пожежної безпеки.

 • Оповіщення про пожежу. Дії під час пожежі.

 • Засоби пожежогасіння, протипожежне обладнання та інвентар. Порядок їх використання.

 • Правила надання долікарської допомоги потерпілим в результаті пожежі.

З нами Навчаються
Послуги, які вас зацікавлять

Потрібно отримати посвідчення з пожежної безпеки? Оформіть заявку на сайті або телефонуйте.

Ми відповімо на всі додаткові питання і запропонуємо вигідну ціну! 

КОРИСНІ ПУБЛІКАЦІЇ