Охорона праці

Навчально-консультаційний центр «ПРОФІТЕХ» здійснює підготовку керівників та працівників підприємств України з питань охорони праці і техніки безпеки. Ми гарантуємо ґрунтовне засвоєння знань, комфортні умови навчання та успішну атестацію ваших працівників, як результат.

Чому це важливо? Право людини на безпеку праці закріплене статтею 43 Конституції України та Законом України «Про охорону праці».

Керівники підприємств повинні забезпечити гідні та здорові умови для працівників, обов’язково навчити їх правилам охорони праці та встановити суворий контроль за дотриманням.

Кому це потрібно? На підприємствах, де працює 50 і більше осіб, роботодавець зобов’язаний утворити спеціальний відділ – службу охорони праці. Якщо у штаті менше 50 осіб, охорону праці забезпечує працівник з відповідною підготовкою, якщо менше 20 – можна запросити стороннього спеціаліста на договірних засадах.

Як відбувається навчання? Курси з охорони праці можна пройти в очній формі або дистанційно.

  • Очне навчання – проходить у навчальних аудиторіях компанії «ПРОФІТЕХ» або на Вашому підприємстві (виїзд нашого викладача).
  • Дистанційне навчання є зручною формою для багатьох слухачів, оскільки дозволяє отримати знання без відриву від роботи. Студенти дистанційних курсів також отримують усі необхідні матеріали та складають іспити, за результатами яких отримують посвідчення і витяги з протоколів.

Всі слухачі отримують міцні знання, навчально-методичні матеріали, постійний доступ до актуальної нормативної бази, а також повну технічну підтримку.

В період навчання слухачам наших дистанційних курсів надається цілодобовий доступ до кращого в Україні сервісу нормативної і законодавчої документації «БУДСТАНДАРТ Online», де вони мають можливість замовити необхідний документ або отримати відповіді з питань нормативного регулювання.

За результатами перевірки знань слухачі отримують посвідчення і витяги  з протоколів згідно з чинним законодавством.

Читати далі ▼

     Навчання з питань охорони праці є обов’язковим для керівників підприємств і їх підлеглих, оскільки подібні знання необхідні для організації нормального робочого процесу з безпечними умовами, а також з метою запобігання нещасним випадкам на виробництві. При цьому місце роботи не має значення: на заводі або в лікарні, фахівець повинен знати і практикувати техніку безпеки під час виконання посадових обов’язків.

     Коли необхідно проходити навчання з охорони праці?

  •         Під час прийому на роботу нових співробітників
  •         При перекваліфікації спеціалістів
  •         При необхідності допуску співробітників до робіт підвищеної небезпеки

     Керівництвом компаній, виробництв, різних організацій повинні розроблятися плани та графіки навчання співробітників з питань охорони праці, виходячи з чинного законодавства і з урахуванням всіх нормативно-правових актів, що регламентують специфіку роботи конкретної організації. Контролювати цей процес зазвичай входить в обов’язки інженера з охорони праці, якщо масштаби компанії передбачають таку штатну одиницю. Приймати екзамени і видавати відповідні посвідчення співробітникам, які пройшли навчання, має право тільки спеціалізована комісія, створити яку не завжди можливо всередині самої компанії. В такому випадку (а їх більшість) до навчання і перевірку знань залучаються фахівці державної служби або ж уповноважені навчально-консультаційні центри, одним з яких є «Профітех».

     У чому перевага навчання співробітників в нашому центрі?

     Сучасні методи навчання. Наші програми розробляються відповідно до чинного законодавства України, а також з урахуванням специфіки роботи різних організацій.

     Великий вибір напрямків підготовки. Пропоновані на сьогодні навчальні курси дозволяють нам готувати фахівців для різних установ, зі звичайним і підвищеним рівнем небезпеки.

     Гарна організованість навчального процесу. Наші клієнти завжди можуть вибрати для себе саме ту програму, яка потрібна для підтвердження або підвищення кваліфікації. Те ж стосується і форм навчання – заняття можуть проходити паралельно з робочим процесом, в очному та дистанційному режимі.

     Високий рівень якості послуг. Навчальні програми розраховані на фахівців різних рівнів, і по кожному з них ми готові гарантувати 100% якісний результат. Ми не просто викладаємо теорію, але робимо все, щоб знання було легко застосувати в умовах практики.

     Доступні ціни. «Рrofiteh» пропонує вигідні умови співпраці для корпоративних і індивідуальних клієнтів, в Києві і інших містах України. Цінова політика буде прийнятною для представників будь-якої компанії на території України.

     «Профітех» – це ваша можливість пройти навчання з питань охорони праці на гідному рівні, або ж забезпечити його своїм підлеглим, тим самим виконавши свої обов’язки, прописані в чинному державному законодавстві.

Згорнути ▲