Навчання з охорони праці

Навчально-консультаційний центр «ПРОФІТЕХ» здійснює підготовку керівників та працівників підприємств України з питань охорони праці і техніки безпеки.

Ми гарантуємо ґрунтовне засвоєння знань, комфортні умови навчання та перевірки знань з охорони праці і, як результат, успішну атестацію ваших працівників.

Чому це важливо? Право людини на безпеку праці закріплене статтею 43 Конституції України та Законом України «Про охорону праці».Керівники підприємств повинні забезпечити гідні та здорові умови для працівників, обов’язково навчити їх правилам охорони праці та встановити суворий контроль за дотриманням.

Кому це потрібно? На підприємствах, де працює 50 і більше осіб, роботодавець зобов’язаний утворити спеціальний відділ – службу охорони праці. Якщо у штаті менше 50 осіб, охорону праці забезпечує працівник з відповідною підготовкою, якщо менше 20 – можна запросити стороннього спеціаліста на договірних засадах.

Як відбувається навчання? Курси з охорони праці можна пройти в очній формі або дистанційно.

Очне навчання – проходить у навчальних аудиторіях компанії «ПРОФІТЕХ» або на Вашому підприємстві (виїзд нашого викладача).

Дистанційне навчання є зручною формою для багатьох слухачів, оскільки дозволяє отримати знання без відриву від роботи. Студенти дистанційних курсів також отримують усі необхідні матеріали та складають іспити, за результатами яких отримують посвідчення і витяги з протоколів.

Всі слухачі отримують міцні знання, навчально-методичні матеріали, постійний доступ до актуальної нормативної бази, а також повну технічну підтримку.

В період навчання слухачам наших дистанційних курсів надається цілодобовий доступ до кращого в Україні сервісу нормативної і законодавчої документації «БУДСТАНДАРТ Online», де вони мають можливість замовити необхідний документ або отримати відповіді з питань нормативного регулювання.

За результатами перевірки знань слухачі отримують посвідчення і витяги  з протоколів згідно з чинним законодавством.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Шановні пані та панове!

З 16 березня ми не проводимо групові заняття очної форми!

У зв’язку із введенням в Україні карантинних заходів які передбачають, зокрема, заборону на масові зібрання, проведення навчання по стандартних процедурах, а саме очно, ми призупиняємо.

Пропонуємо навчатися дистанційно!

Ми надаємо вам дистанційну платформу отримання знань і проведення атестацій ваших співробітників з питань охорони праці в режимі он-лайн. Кожний курс відповідає вимогам діючих нормативно-правових актів, з використанням найбільш ефективних та передових методів навчання.

Детальніше  можна ознайомитись за посиланням: https://education.profiteh.kiev.ua/

Бажаємо здоров’я. До зустрічі.

Компанія Профітех.

МИ НАВЧАЄМО ДИСТАНЦІЙНО! Всі очні навчання скасовані.

Розклад занять (Київ, 16.03.2020-03.04.2020)

Заняття з робітниками та ІТП:

Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті (НПАОП 0.00-1.15-07)

Правила охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт (НПАОП 0.00-1.75-15)

Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання (НПАОП 0.00-1.80-18)

1-й день занять з електробезпеки
2-й день занять з електробезпеки
Перевірка знань (комісія Держпраці) з електробезпеки
Заняття з Загальних питань охорони праці
Перевірка знань (комісія Держпраці) з Загальних питань охорони праці та інших НПАОП
Заняття з робітниками та ІТП:

Правила безпеки систем газопостачання (НПАОП 0.00-1.76-15);

Правила охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском (НПАОП 0.00-1.81-18)

1-й день занять з електробезпеки
2-й день занять з електробезпеки
Перевірка знань (комісія Держпраці) з електробезпеки

Навчання та інструктажі з охорони праці проводяться в київському офісі компанії за адресою: Київ, Вікентія Хвойки 15/15/6, офіс  409 (4 поверх).

Для запису на заняття або перевірку знань зв’яжіться з нашим менеджером за тел. 38 044 222 92 59; 38 067 216 89 61 або надішліть заявку через сайт.

Перевірка знань (комісія Держпраці) з Загальних питань охорони праці та інших НПАОП

Надіслати заявку на навчання ви можете за програмами, наведеними нижче: