ЗАГАЛЬНІ ПИТАННЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ

ПРОФІТЕХ проводить навчання з питань охорони праці для працівників і керівників у Києві та по всій Україні

Навчання з питань охорони праці

від «ПРОФІТЕХ» — чому обирають нас:

ДОСВІДЧЕНІ викладачі

Наші викладачі, мають високий рівень кваліфікації, беруть участь у профільних семінарах, в курсі всіх останніх світових тенденцій.

ДОКУМЕНТИ ПОШТОЮ

Надаємо документи державного зразка. Посвідчення, виписки з протоколів та бухгалтерський пакет документів висилаємо Новою Поштою.

ЗРУЧНИЙ РОЗРАХУНОК

Після отримання вашої заявки, ми відправимо вам договір-рахунок на електронну пошту.

ПРАЦЮЄМО ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Співпрацюйте з "Профітех" навіть якщо ваша компанія або її філії знаходяться за межами Києва.

Навчальний центр ПРОФІТЕХ спеціалізується на навчанні керівників і фахівців підприємств згідно з програмами, що регламентуються законодавством України з питань охорони праці.

 • Курс «Загальні питання охорони праці» – це можливість для керівництва підприємств:
 • Забезпечити собі та підлеглим своєчасне проходження навчання з питань охорони праці;
 • Пройти підготовку і перепідготовку у встановлені законодавством терміни;
 • Навчити фахівців без відриву від основного робочого процесу.

Метою курсу «Загальні питання охорони праці» від Profiteh є передача та удосконалення знань і навичок, які необхідні при вирішенні питань під час виконання обов’язків посадових осіб та фахівців компаній, організацій і підприємств. Основною перевагою даної пропозиції є можливість отримати необхідні знання в стислі терміни.

Навчання і перевірка знань з питань охорони праці працівників (виконавців і посадових осіб), які не залучаються до виконання робіт підвищеної небезпеки, проводиться не рідше ніж один раз на три роки.

зручні форми навчання

Дистанційне навчання з загальних питань охорони праці

Закінчити курс “Загальні питання охорони праці” можна дистанційно. Ваше місцерозташування не має великого значення – курси можна пройти в Києві або онлайн, при цьому гарантія якості послуг, які надає наш центр залишається незмінною – 100%. А ціна та індивідуальний підхід стануть ще одним аргументом на нашу користь!

Ми гарантуємо нашим клієнтам якісний результат з мінімальними витратами ресурсів і отримання посвідчення державного зразка. Стати студентом і пройти дистанційне навчання дуже легко. Для цього потрібно залишити заявку або зателефонувати. Після закінчення навчання, доступ до обраних курсів на порталі дистанційного навчання залишається у студентів назавжди.

Детальніше про дистанційне навчання.

ТЕСТИ ПЕРЕВІРКИ ЗНАНЬ З ЗАГАЛЬНИХ ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

Пропонуємо ознайомитися з прикладами питань тестів з перевірки знань з загальних питань охорони праці для керівників і спеціалістів. Пройти онлайн тестування і отримати посвідчення з охорони праці можна, зареєструвавшись на нашому порталі дистанційного навчання.

 • на юридичних та фізичних осіб, які відповідно до законодавства використовують найману працю, та на всіх працюючих
 • тільки на юридичних осіб, які відповідно до законодавства використовують найману працю
 • тільки на юридичних та фізичних осіб, які відповідно до законодавства використовують найману працю
 • може скасувати комісія з питань охорони праці
 • не може скасувати ніхто
 • може скасувати лише роботодавець
 • усіх працівників
 • керівників підрозділів
 • працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі
 • зіниці звужуються
 • зіниці розширюються
 • шкірні покриви стають синюшно-фіолетовими
З нами ви отримуєте:

Метою навчання є отримання слухачами наших курсів знань в області законодавства з охорони праці, надання долікарської допомоги потерпілим в результаті нещасних випадків і правил поведінки в аварійних ситуаціях.

Згідно зі статистичними даними понад 85% травм на виробництві є наслідком некваліфікованих дій самого працівника.

Це свідчить про незадовільну якість навчання в галузі охорони праці.

Зрозуміло, що виправити ситуацію, що склалася, а також уникнути в подальшому проблем і роботодавцю, і посадовим особам, і безпосередньо самим працівникам може лише дотримання існуючих норм і правил. Але перш ніж ці норми і правила дотримуватися, необхідно їх знати і розуміти, як їх виконувати.

Основною перевагою пропозиції від ПРОФІТЕХ є можливість отримати необхідні знання в стислі терміни.

Основним нормативно-правовим актом, що регулює питання охорони праці, є Закон про охорону праці. Дія його поширюється на всі юридичні і фізичні особи, які відповідно до законодавства використовують найману працю (тобто є роботодавцями), і, відповідно, на їх найманих працівників.

Питанням навчання в галузі охорони праці присвячена ст. 18 Закону – працівники як при прийомі на роботу, так і в процесі трудової діяльності зобов’язані проходити таке навчання.

Як було зазначено, навчання мають проходити всі працівники. Але в першу чергу, звичайно, це стосується посадових осіб, які забезпечують дотримання норм і правил охорони праці – вони зобов’язані пройти таке навчання тільки в спеціалізованому навчальному центрі (яким є «Профітех»), а перевірку їх знань проводить комісія Держпраці України.

Перелік таких посадових осіб визначено і затверджено в Типовому положенні про порядок навчання та перевірки знань з питань охорони праці – це:

 • керівники і заступники керівників;
 • головні спеціалісти;
 • керівники основних виробничих та технічних служб, безпосередньо пов’язані з організацією безпечного ведення робіт;
 • фахівці служб охорони праці;
 • члени комісій з перевірки знань з питань охорони праці;
 • особи, відповідальні за технічний стан і безпечну експлуатацію об’єктів підвищеної небезпеки підприємств.

Очне навчання проходить в офісі «Профітех» або на підприємстві замовника (з виїздом нашого викладача). Слухачі отримують також навчально-методичні матеріали.

Дистанційне навчання проходить на інтернет-порталі навчального центру «Профітех» (без відриву від виробництва). Необхідний доступ в мережу інтернет і комп’ютер (або планшет / смартфон). Слухачам надається повний доступ до всіх навчальних матеріалів, тестів та актуальною нормативній базі.

Очне навчання – 2-4 дня.

Дистанційне навчання – на розсуд слухача. Фактом завершення дистанційного навчального курсу є успішне проходження (не менше 80-ти% правильних відповідей) підсумкового тесту.

Після закінчення курсу видаються протокол перевірки знань і відповідне посвідчення з питань охорони праці – документи встановленого державного зразка.

І при очному, і при дистанційному форматі навчання будуть розглянуті наступні основні теми:

ЗАКОНОДАВСТВО УКРАЇНИ ПРО ОХОРОНУ ПРАЦІ

ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

ВИБУХОНЕБЕЗПЕКА ВИРОБНИЦТВ І ВИБУХОЗАХИСТ

ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА

ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКА

ГІГІЄНА ПРАЦІ. МЕДИЧНІ ОГЛЯДИ. ПРОФІЛАКТИКА ПРОФЕСІЙНИХ ОТРУЄНЬ І ЗАХВОРЮВАНЬ

НАДАННЯ ДОЛІКАРСЬКОЇ ДОПОМОГИ ПОТЕРПІЛИМ В РЕЗУЛЬТАТІ НЕЩАСНОГО ВИПАДКУ

УПРАВЛІННЯ РОБОТАМИ З ПРОФІЛАКТИКИ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЙ

З НАМИ НАВЧАЮТЬСЯ
Послуги, які вас зацікавлять

Потрібно отримати посвідчення з охорони праці? Оформіть заявку на сайті або телефонуйте. Ми відповімо на всі додаткові питання і запропонуємо вигідну ціну! 

КОРИСНІ ПУБЛІКАЦІЇ