image_banner

Електробезпека (I-V групи допуску)

Навчання з електробезпеки

Навчально-консультаційний центр «Profiteh» пропонує пройти курси з електробезпеки (I-V групи допуску) фахівців.

Даний напрямок передбачає отримання технічних знань про принципи роботи електроустановок та іншого обладнання, небезпеки електричного струму при безпосередньому контакті зі струмоведучими елементами, освоєння запобіжних заходів під час роботи з електроустановками, а також практичних навичок допомоги постраждалим у разі непередбачених ситуацій на виробництві.

Такий напрям охорони праці, як електробезпека, є актуальним для кожного виробництва, незалежно від масштабу. У штаті обов’язково повинно бути як мінімум 2 людини, що мають посвідчення з електробезпеки з відповідною групою допуску. Тільки в такому випадку можливо на законних підставах призначити фахівця, який несе відповідальність за стан електромережі, а також його заступника.

При прийомі на роботу, пов’язану з електроустановками, обов’язковою умовою є наявність професійної освіти і конкретного досвіду роботи. В іншому випадку, працівники повинні бути спрямовані керівництвом компанії на навчання до спеціалізованого центру.

Профітех пропонує:

  • Курси з електробезпеки для керівників підприємств і підлеглих;
  • Підготовку та перепідготовку фахівців;
  • Різні програми і форми навчання – на ваш вибір;
  • Присвоєння групи допуску (I-V) з видачею відповідних документів;
  • Гарантію якості послуг, що надаються.

«Профітех» надає вам можливість навчити персонал своєї компанії, або пройти курси перепідготовки в індивідуальному порядку. При затвердженні графіка занять враховується ваш рівень зайнятості або порядок роботи компанії. Це означає, що пройти курси можливо без відриву від основної роботи. Пропозиції по навчанню актуальні і для тих, хто працює в Києві, і для співробітників компаній в інших містах країни. Розумна ціна, індивідуальний підхід до клієнта, а також можливість надавати дійсно якісні послуги на ринку професійної освіти – головні переваги НКЦ «Профітех»!

Ми гарантуємо гарантуємо  нашим клієнтам якісний результат з мінімальними витратами ресурсів і отримання посвідчення на 100%.

Оформіть заявку прямо зараз. Ми відповімо на всі питання і запропонуємо вигідну ціну!

Вам потрібна додаткова консультація? Повідомте нам про це: зателефонуйте або надішліть запитання електронною поштою.

Наступна програма –  Навчання працівників за програмою пожежно-технічного мінімуму

Більше програм в розділі: –  Навчання з охорони праці