НАВЧАННЯ з електробезпеки (II-V групи допуску)

ПРОФІТЕХ проводить навчання та перепідготовку спеціалістів з електробезпеки у Києві та по всій Україні

Навчання з електробезпеки

від «ПРОФІТЕХ» — чому обирають нас:

ДОСВІДЧЕНІ викладачі

Наші викладачі, мають високий рівень кваліфікації, беруть участь у профільних семінарах, в курсі всіх останніх світових тенденцій.

ДОКУМЕНТИ ПОШТОЮ

Надаємо документи державного зразка. Посвідчення, виписки з протоколів та бухгалтерський пакет документів висилаємо Новою Поштою.

ЗРУЧНИЙ РОЗРАХУНОК

Після отримання вашої заявки, ми відправимо вам договір-рахунок на електронну пошту.

ПРАЦЮЄМО ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Співпрацюйте з "Профітех" навіть якщо ваша компанія або її філії знаходяться за межами Києва.

Навчально-консультаційний центр ПРОФІТЕХ пропонує пройти курси з електробезпеки (II-V групи допуску) фахівців.

Електробезпека: охорона праці. Даний напрямок передбачає отримання технічних знань про принципи роботи електроустановок та іншого обладнання, небезпеки електричного струму при безпосередньому контакті зі струмоведучими елементами, освоєння запобіжних заходів під час роботи з електроустановками, а також практичних навичок допомоги постраждалим у разі непередбачених ситуацій на виробництві.

Такий напрямок охорони праці, як електробезпека, є актуальним для кожного виробництва, незалежно від масштабу. У штаті обов’язково повинно бути як мінімум 2 людини, що мають посвідчення з електробезпеки з відповідною групою допуску. Тільки в такому випадку можливо на законних підставах призначити фахівця, який несе відповідальність за стан електромережі, а також його заступника.

При прийомі на роботу, пов’язану з електроустановками, обов’язковою умовою є наявність професійної освіти і конкретного досвіду роботи. В іншому випадку, працівники повинні бути спрямовані керівництвом компанії на навчання до спеціалізованого центру.

Ми пропонуємо:

 • Курси з електробезпеки для керівників підприємств і підлеглих;
 • Підготовку та перепідготовку фахівців;
 • Різні програми та форми навчання – на ваш вибір;
 • Присвоєння групи допуску (II-V) з видачею відповідних документів.
зручні форми навчання

Дистанційне навчання з електробезпеки

Закінчити курси з електробезпеки можна дистанційно (що є актуальним на даний час) — слухачі після проходження тестування також отримують відповідне посвідчення. Завдяки зручній та ефективній системі навчання, яку пропонує наша компанія, кожен бажаючий може пройти курси, не відриваючись від своїх особистих справ і роботи. Дистанційне навчання можливо не тільки в Києві, а й в інших містах нашої країни.

Ми гарантуємо нашим клієнтам якісний результат з мінімальними витратами ресурсів і отримання посвідчення державного зразка. Стати студентом і пройти дистанційне навчання дуже легко. Для цього потрібно залишити заявку або зателефонувати. Після закінчення навчання, доступ до обраних курсів на порталі дистанційного навчання залишається у студентів назавжди.

Детальніше про дистанційне навчання.

ТЕСТИ З ПЕРЕВІРКИ ЗНАНЬ З ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКИ

Пропонуємо ознайомитися з прикладами питань тестів по перевірці знань з електробезпеки. Пройти онлайн тестування і отримати посвідчення з електробезпеки можна, зареєструвавшись на нашому порталі дистанційного навчання.

 • металевого корпусу цього приладу і будь-яких заземлених предметів
 • металевого корпусу цього приладу і його проводу
 • металевого корпусу цього приладу і будь-яких незаземлених предметів
 • опір зменшується
 • опір збільшується
 • не впливає
 • допускається тільки з дозволу особи, відповідальної за електрогосподарство підприємства, або оперативного працівника вищого рівня
 • не допускається
 • допускається з дозволу будь-якого оперативного працівника, про що робиться запис в оперативному журналі
 • вжити заходів до недопущення в небезпечне місце людей
 • знеструмити несправний електроприлад
 • повідомити про несправності безпосереднього керівника
З нами ви отримуєте:

Метою курсів є формування у слухачів знань з електробезпеки, надання долікарської допомоги потерпілим в результаті ураження електричним струмом і правилам поведінки в аварійної ситуації з електротехнікою.

Недотримання елементарних вимог електробезпеки є основними причинами травмування та загибелі людей в результаті ураження електричним струмом – така об’єктивна статистика.

Це свідчить як про незадовільну якість навчання правилам електробезпеки самих працівників, так і про відсутність належної організації робіт, пов’язаних з обслуговуванням електроустановок.

Не допустити випадків нещасних випадків при роботі з електротехнікою і уникнути проблем як роботодавцю, так і посадовим особам, і самим працівникам допоможе лише дотримання існуючих норм і правил.

Але перш ніж ці норми і правила дотримуватися, необхідно їх знати, і розуміти, як їх виконувати.

 • Закон про охорону праці (основний нормативно-правовий акт, який регулює всі питання охорони праці, в тому числі і електробезпека)
 • Типове положення про порядок навчання та перевірки знань з питань охорони праці (документ, що визначає порядок і періодичність проходження того чи іншого навчання для різних категорій працівників)
 • Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів (ПБЕЕС)
 • Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів (ПТЕЕС)

Навчання повинні проходити всі працівники, так чи інакше пов’язані з роботами в електроустановках. Необхідний рівень знань і компетенцій (група з електробезпеки) для певних категорій персоналу визначений в ПБЕЕС:

 • для отримання групи з електробезпеки 1, незалежно від посади і професії, необхідно пройти інструктаж з електробезпеки під час роботи в даній електроустановці з оформленням в журналі реєстрації інструктажів з питань охорони праці. Інструктаж з електробезпеки на I групу має провадити особа, відповідальна за електрогосподарство, або, за її письмовим розпорядженням, – електротехнічний працівник з групою III. Мінімальний стаж роботи в електроустановках і видання посвідчень працівникам з групою I не вимагаються;
 • особам молодше 18 років не дозволяється присвоювати групу вище II;
 • для присвоєння чергової групи з електробезпеки необхідно мати мінімальний стаж роботи в електроустановках з попередньою групою, зазначеній у додатку 1 ПБЕЕС;
 • для одержання груп з електробезпеки 2-3 працівники повинні:

чітко усвідомлювати небезпеку, пов’язану з роботою в електроустановках;

знати і вміти застосовувати на практиці ці та інші правила безпеки в обсязі, необхідному для роботи, яка виконується;

знати будову і улаштування електроустановок;

вміти практично надавати першу допомогу потерпілим при нещасних випадках, в тому числі застосовувати способи штучного дихання і зовнішнього масажу серця;

 • для одержання груп з електробезпеки 4-5 необхідно знати компонування електроустановок і уміти організувати безпечне проведення робіт, уміти навчити працівників інших груп Правилам та надання першої допомоги потерпілим від електричного струму;
 • для отримання групи з електробезпеки 5 необхідно також розуміти, чим викликані вимоги пунктів Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів.

Очне навчання проходить на базі НКЦ «Профітех» або ж на Вашому підприємстві, куди виїжджає наш викладач. Слухачам надаються навчально-методичні матеріали, курси грунтуються виключно на актуальних знаннях.

На інтернет-порталі УКЦ «Профітех» проводиться дистанційне навчання, яке може бути зручною формою для багатьох слухачів, оскільки дозволяє навчатися без відриву від виробництва. Для дистанційного проходження курсів потрібен лише доступ в мережу інтернет і комп’ютер / планшет / смартфон, після реєстрації слухачеві надаються всі навчальні матеріали, тести і актуальна нормативна база.

Очне навчання – 2-4 дня.

Дистанційне навчання – на розсуд слухача. Фактом завершення дистанційного навчального курсу є успішне проходження (не менше 80-ти% правильних відповідей) підсумкового тесту.

Після закінчення курсу видаються протокол перевірки знань і відповідне посвідчення – документи встановленого державного зразка.

Навчання і перевірка знань з питань електробезпеки осіб з-поміж електротехнічного та адміністративно-технічного персоналу, що мають відношення до експлуатації робочих електроустановок, а також осіб з числа електротехнологічного персоналу, що використовують електроенергію для технологічних цілей, проводиться щорічно.

Всі інші працівники повинні проходити навчання і перевірку знань з питань електробезпеки раз на три роки.

Тематика і обсяг навчання буде залежати від категорії персоналу, а вимоги до рівня знань – від групи з електробезпеки. Але в будь-якому випадку будуть розібрані і розкриті наступні теми:

 • Основні поняття, положення і вимоги з електробезпеки.
 • Заходи попереджувального характеру (загальні, організаційні та технічні).
 • Основні правила при експлуатації електроустановок та виконання робіт в них.
 • Засоби електрозахисту і правила їх експлуатації.
 • Правила надання долікарської допомоги потерпілим в результаті ураження електричним струмом.
З НАМИ НАВЧАються
Послуги, які вас зацікавлять

Потрібно отримати посвідчення з електробезпеки? Оформіть заявку на сайті або телефонуйте.

Ми відповімо на всі додаткові питання і запропонуємо вигідну ціну! 

КОРИСНІ ПУБЛІКАЦІЇ