Міжнародна атестація зварників

сертифікація (атестація) зварників відповідно до європейських стандартів

Раді повідомити, що на базі нашого навчально-консультаційного центру Профітех проводяться іспити для отримання сертифікату зварника за стандартом ISO 9606.

В січні 2020 року провідний європейський орган з перевірки та підтвердження відповідності бізнес-процесів, продукції та послуг вимогам європейських і міжнародних стандартів, директив та норм TUV Thuringen провів на нашій базі першу сертифікацію зварників-професіоналів.

Тож, тепер ми вийшли на більш високий рівень з професійної підготовки персоналу у повній відповідності з вимогами найбільш жорстких міжнародних норм.

Які переваги матиме зварник після отримання міжнародного сертифікату?

У разі успішної здачі теоретичного (на вимогу) та практичного іспиту на базі Профітех, зварювальники отримують сертифікат міжнародного зразка.

Отримання цього сертифікату показує високу кваліфікацію спеціаліста та дозволяє зварнику працювати на підприємствах країн ЄС та в тих компанія в Україні, які виготовляють продукцію на експорт до Євросоюзу.

Для отримання детальної консультації з питань проходження сертифікації, звертайтеся за телефонами: (044) 222-92-40; (096) 541-85-94.