image_banner

Оператор котельні

Навчання на оператора котельні

Компанія «ПРОФІТЕХ» пропонує всім бажаючим корисний навчальний курс за фахом «оператор котельні». Перед початком роботи оператори зобов’язані не тільки пройти навчання, але і всі необхідні перевірки знань, які стосуються безпечних методів роботи, вимог інструкцій з обов’язковим обсягом виконуваних робіт.

Навчитися цієї спеціальності можна тільки в акредитованому закладі, яким є «ПРОФІТЕХ». Після здачі всіх необхідних тестів важливо пройти стажування, яке буде проводити досвідчений оператор котельні протягом десяти робочих змін.

Наступні перевірки знань можуть здійснюватися один раз на рік після проходження навчання додатковим теоретичним програмами, які враховують профіль робіт даного фахівця і затверджені головним інженером підприємства.

Приступаючи до роботи, новачок зобов’язаний переглянути записи з журналу по чергуванню, провести огляд всіх датчиків котла, перевірити справність обладнання, а також витяжок, вентиляції та інших систем, вивчити інструкцію з охорони праці. Слід бути готовим до того, що робоча зміна оператора може перевищити 12 годин. При цьому працівник несе кримінальну, адміністративну, дисциплінарну відповідальність за свою роботу.

КУРСИ ОПЕРАТОРІВ КОТЕЛЬНІ

Завдяки компанії «ПРОФІТЕХ» гарантовано успішне проходження курсів або перепідготовка фахівців за зручним графіком: в компанії або дистанційно. Навчитися у нас можна обслуговування водогрійних, парових котлів та газових котелень. Випускники отримують ІІІ розряд і вже можуть приступати до виконання своїх обов’язків на підприємстві.

Плюсом відвідування спеціалізованих курсів є можливість тренуватися на спеціальних тренажерах і електрифікованих схемах.

Хто може освоїти спеціальність

До програми навчання допускаються особи, які досягли 18 років і володіють таким набором особистісних якостей як:

  • уважність,
  • вміння контролювати складні технологічні процеси,
  • швидка реакція на ситуацію, що склалася,
  • акуратність,
  • послідовність дій,
  • самоорганізація.

Спеціальність оператора або машиніста не передбачає великих фізичних навантажень, а робота здійснюється позмінно. Щоб претендувати на цю посаду в Києві або іншому регіоні України, досить мати середню освіту.

Компанія «ПРОФІТЕХ» проводить навчання за професією оператор котельні. Співпраця з нашою компанією гарантує успішне проходження навчання та перепідготовку оператора котельні в короткі терміни, дистанційно, за зручним графіком.

Ми гарантуємо нашим клієнтам якісний результат з мінімальними витратами ресурсів і отримання посвідчення оператор котельні на 100%.

 

Оформіть заявку прямо зараз. Ми відповімо на всі питання і запропонуємо вигідну ціну!

Вам потрібна додаткова консультація? Повідомте нам про це: зателефонуйте або надішліть запитання електронною поштою.

Наступна програма –  Слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування

Більше програм в розділі: –  Профтехосвіта