ПРОФІТЕХ ввів у дію 4 нові зварювальні пости

Навчальний центр «ПРОФІТЕХ» надає всім бажаючим можливість освоїти популярну в наш час професію, і пройти навчання зварювальній майстерності на короткотермінових курсах.

При віконанні практичних зайняти за учнем закріплюють робоче місце обладнане відповідно до вимог технологічного процесса. Робоче місце електрозварника називають зварювальним постом.

З метою удосконалення навчання, на нашій виробничій базі 01.09.2016 введені в дію 4 нових робочих поста зварників. Кабінки для навчання обладнані сучасними зварювальними апаратами, освітленням, витяжкою. Заняття проводить кваліфікований майстер в групах до 5 осіб. Це забезпечує індивідуальний підхід до кожного учня.

Для бажаючих освоїти інші види зварювання або підвищити свою кваліфікацію – пропонуються курси аргонно-дугового зварювання, автоматичного і напівавтоматичного зварювання.

Хороший зварювальник високої кваліфікації – це завжди цінний співробітник як в машинобудівному виробництві, так і в будівельних компаніях. Якісне проведення ручного дугового зварювання, яке викладається учням в нашому навчально-консультаційному центрі, буде гарантом Вашої затребуваності на ринку праці і запорукою високого рівня оплати.

До зустрічі на практичних заняттях! 

З повагою, колектив НКЦ “Профітех”.