image_banner

Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті (посадові особи та фахівці)

Навчально-консультаційний центр «Профітех» пропонує керівникам підприємств та профільним фахівцям пройти навчання за курсом «Правила з охорони праці при роботі на висоті». Згідно з чинним законодавством України, до робіт, в т.ч. які підпадають під поняття «з підвищеною небезпекою», на підприємствах і в організаціях, не допускаються працівники, які не мають спеціальної підготовки в питаннях охорони праці, або не пройшли курси підвищення кваліфікації в установлений термін – відповідно до своєї спеціальності.

Навіщо проходити навчання?

При оформленні на роботу співробітників, які згодом будуть мати безпосереднє відношення до верхолазних робіт, керівництвом компанії повинна проводитися перевірка знань техніки безпеки, а також наявність документів, що підтверджують проходження відповідного навчання. Верхолазні роботи – одні з тих, які підпадають під поняття «з підвищеною небезпекою», тому періодичність інструктажів, профілактичні бесіди та постійний контроль співробітників, задіяних в їх виконанні, є гарантією відсутності форс-мажорів і нещасних випадків на виробництві.
Безпосередньо цим питанням займаються керівні особи або інженери з охорони праці, для яких компетентність в питаннях техніки безпеки є головною вимогою.
Також, в обов’язки даних фахівців входить контроль виконання посадових інструкцій і правил безпеки співробітниками, задіяних в висотних роботах, проведення відповідних інструктажів, а також організація навчання під час перекваліфікації.
Для самих керівників і відповідальних з питань охорони праці законодавством також передбачена періодичність проходження відповідних курсів, в разі ігнорування яких можуть бути застосовані штрафні санкції.

Профітех: проходьте навчання без відриву від роботи!

Організація навчального процесу для керівної ланки і фахівців компанії на території роботодавця буває досить проблематичною: не завжди є можливість звільнити співробітника від його обов’язків на час навчання, а також забезпечити повноцінну програму курсів.
З огляду на ці фактори, «Профітех» пропонує пройти курс «Правила з охорони праці при роботі на висоті» на зручних для вас умовах:

  • Повноцінна сучасна програма, відповідна чинним нормативним актам
  • Можливість пройти повноцінне навчання дистанційно, не відриваючись від роботи – в Києві чи на території України
  • Отримання актуальних знань і документів після здачі іспитів
  • Прийнятні ціни, наявність спеціальних пропозицій

«Профітех» – один з кращих в країні центрів навчання та перекваліфікації працівників з питань охорони праці, в чому переконалися тисячі клієнтів по всій території України.

Ми гарантуємо гарантуємо  нашим клієнтам якісний результат з мінімальними витратами ресурсів і отримання посвідчення на 100%.

Оформіть заявку прямо зараз. Ми відповімо на всі питання і запропонуємо вигідну ціну!

Вам потрібна додаткова консультація? Повідомте нам про це: зателефонуйте або надішліть запитання електронною поштою.

Наступна програма –  Охорона праці і промислова безпека у будівництві

Більше програм в розділі: –  Навчання з охорони праці