Щорічна конференція «Профітех»: підсумки року, плани розвитку

14 грудня в Вишгороді відбулася щорічна підсумкова конференція з питань охорони праці, організатором якої виступив НКЦ «Профітех».

Продовжуючи традицію, започатковану минулого року, конференція зібрала фахівців з охорони праці і керівників провідних підприємств Києва та області. Впродовж всієї зустрічі учасники розглядали актуальні питання  й обмінювалися досвідом та професійними порадами з колегами.  В ході виступів активно обговорювались події та підсумки року в галузі професійної освіти, охорони праці, були представлені нові напрямки та плани розвитку НКЦ «Профітех» на 2017 рік.

Однією з найбільш обговорюваних тем став виступ заступника директора з навчальної частини Ю. Бондаренка, який презентував партнерам можливості навчального порталу з дистанційної освіти, власної розробки нашого навчального центру. Частина  клієнтів “Профітех” в 2016 році вже змогла оцінити зручність та суттєві переваги цього виду навчання з охорони праці та суміжних напрямків.

Учасники обмінялись досвідом ведення роботи з ОП на підприємствах, мали змогу отримати консультації та відповіді на запитання від представників Державної служби з охорони праці, дізнатися про зміни в «Типовому положенні про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці».

Виступ головного редактора журналу «Охорона праці» Д. Матвійчука був присвячений темі «Інформаційна робота в системі охорони праці та оцінки ризиків». Начальник управління у сфері пожежної безпеки Департаменту державного нагляду у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту полковник  Є. Лінчевський, розповів про зміни у законодавстві щодо пожежної безпеки на підприємствах. Наприкінці зустрічі учасники наради провели корисний практичне заняття з відпрацюванням на манекені навичок надання домедичної допомоги.

Організатори вдячні гостям заходу за схвальні відгуки і висловлені побажання щодо майбутньої співпраці, доповідачам за високий рівень наданої за час роботи конференції інформації.

1DSC_01123 (2)2