image_banner

Навчання працівників за програмою пожежно-технічного мінімуму

Протипожежні інструктажі та заняття з пожежно-технічного мінімуму обов’язкові до проведення в кожній установі. Крім того, на кожному підприємстві повинен бути присутнім весь інвентар, необхідний для гасіння можливих загорянь. Відповідальність за це завжди несе керівник установи. Інструктажі повинні проводитися з усіма службовцями, робітниками, інженерно-технічними працівниками і працівниками медичної сфери в обов’язковому порядку.

Перед тим як приступити до роботи, кожен співробітник повинен прослухати інструктаж з пожежно-технічного мінімуму і отримати відповідне посвідчення. Дані заходи необхідні для того, щоб підвищити рівень технічних знань робітників і службовців щодо пожежної безпеки і способів використання доступних засобів для гасіння пожеж. Повторні інструктажі повинні проводитися не рідше ніж через кожні три роки.

НКЦ «ПРОФІТЕХ» пропонує всім підприємствам не тільки в Києві, а й по всій країні, свої послуги в навчанні працівників пожежно-технічного мінімуму. Стовідсоткова гарантія якості і доступна ціна послуги – мала частина переваг, які ви отримаєте під час співпраці з нами.

Оформіть заявку на сайті прямо зараз.
Ми відповімо на всі додаткові питання і запропонуємо вигідну ціну!

Більше программ у розділі: Навчання з охорони праці

Дистанційний курс: Дистанційне навчання працівників ПТМ

Додаткові програми: Навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки