image_banner

Навчання працівників за програмою пожежно-технічного мінімуму (дистанційний курс)

Пожежна безпека (ПБ) – один з найважливіших аспектів охорони праці на виробництві, незалежно від того, з яким рівнем пожежонебезпеки доводиться мати справу співробітникам в процесі роботи. Чинне законодавство передбачає вимогу до керівників і посадових осіб проводити регулярні інструктажі робочого персоналу з правил пожежної безпеки – планові та позапланові. Це дозволить підвищити рівень знань співробітників з питань ПБ, запобігти виникненню форс-мажорів в робочому процесі, а також надати чіткий план дій у разі виникнення пожеж.

Дистанційний курс: Профітех до ваших послуг!

Навчання працівників за програмою пожежно-технічного мінімуму передбачає не тільки вступні та планові інструктажі, а й перевірку набутих знань, яку, згідно із законодавством, що регулює дану сферу, повинна здійснювати спеціально створена комісія. Вона формується з посадових осіб компанії, що мають відповідний рівень освіти, а також – із залученням кваліфікованих фахівців з боку. Саме це дозволить забезпечити співробітникам виробництва повноцінні курси, а також належний рівень перевірки знань з формуванням рекомендацій керівництву.

Profiteh пропонує посадовим особам і співробітникам компаній пройти навчання за програмою пожежно-технічного мінімуму, використовуючи досвід і професіоналізм наших фахівців.

Переваги співпраці з нами:

  •         Можливість дистанційного навчання або виїзду наших викладачів на виробництво;
  •         Навчання у зручний час, без відриву від основного робочого процесу;
  •         Повноцінний курс навчання, що базується на діючих нормах і правилах ПБ в умовах різного рівня пожежної небезпеки;
  •         Перевірка отриманих знань, складання рекомендацій керівництву щодо подальших дій у даному питанні;
  •         Консультаційна підтримка;
  •         Вигідні індивідуальні умови в разі постійного партнерства;
  •         Краща ціна в Києві і по Україні на професійні курси, необхідні для забезпечення освіти співробітників в питаннях охорони праці і техніки безпеки в роботі.

Наша компанія вже навчила тисячі керівників і рядових фахівців із сотень компаній в різних регіонах України. Приєднуйтесь до них – успішних компаній.

Відправте заявку на дистанційне навчання прямо зараз. Наші менеджери зв’яжуться  з вами протягом 1 робочого дня та надішлють рахунок на електронну пошту. Посвідчення про успішне проходження курсу разом з усіма необхідними для бухгалтерії документами надсилається слухачеві поштою.

Ознайомитися з можливостями порталу дистанційної підготовки «ПРОФІТЕХ» можна у демо-режимі, наприклад, отримавши тестовий доступ до курсу з охорони праці для офісних працівників.

 

  ПЕРЕЙТИ НА САЙТ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Більше программ у розділі: Дистанційне навчання з охорони праці

Стаціонарний курс: Навчання працівників за програмою пожежно-технічного мінімуму

Додаткові програми: Дистанційне навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки