image_banner

Правила техніки безпеки та промислової санітарії при експлуатації нафтобаз та автозаправних станцій (дистанційний курс)

«Правила техніки безпеки і промислової санітарії при експлуатації нафтобаз і автозаправних станцій» – один з численних курсів, навчання за якими ви можете пройти, скориставшись послугами центру «Профітех».

Дана пропозиція – це дистанційний курс, тобто навчання, яке можна пройти без відриву від основної діяльності, при цьому ви отримуєте гарантію 100% якості і відповідний документ, що підтверджує отримання кваліфікації або її підвищення.

Особливості курсу

Навчання правилам техніки безпеки, коли мова йде про експлуатацію нафтобаз і станцій автозаправки, є одним з ключових моментів в запобіганні не тільки нещасних випадків виробничого масштабу, а й техногенних катастроф.

Недотримання цих правил може призвести, як до загибелі людей, так і до нанесення непоправної шкоди навколишньому середовищу.

Кожен співробітник виробництва або підприємства, яке займається видобутком або зберіганням нафтопродуктів, повинен мати відповідну освіту і дотримуватися періодичності підвищення кваліфікації. Завдання керівництва в даному випадку – вести строгий контроль дій кожного співробітника, що можливо тільки при відмінному знанні правил техніки безпеки і промислової санітарії при експлуатації нафтобаз і автозаправних станцій.

Програма даного курсу передбачає навчання нормам і правилам:

  • Експлуатації промислового обладнання, враховуючи особливості установок в залежності від типу виробництва
  • Прийому, зберігання і використання первинної сировини і продуктів переробки нафти
  • Дій співробітників станцій і баз в умовах штатних і форс-мажорних ситуацій
  • Надання першої допомоги потерпілим при нещасних випадках.

Теоретичні знання та практичні навички, отримані в процесі навчання, дають право допуску до робіт на підприємствах вищевказаного типу, а також контролю підлеглих з точки зору дотримання правил техніки безпеки.

Навчання в «Профітех»: основні переваги

Територіально перебуваючи в Києві, наш навчально-консультаційний центр займається навчанням і перекваліфікацією працівників підприємств по всій території України. При цьому ми забезпечуємо високий рівень підготовки, відповідність навчальних програм до вимог законодавства та гнучку цінову політику при постійній співпраці.

Наші можливості дозволять вам, як керівнику підприємства:

  • Пройти навчання самостійно, або забезпечити проходження курсів для підлеглих
  • Виконувати законодавчі приписи, не порушуючи робочого ритму виробництва
  • Заручитися підтримкою професіоналів, уповноважених в питаннях контролю за дотриманням правил охорони праці
  • Отримати відповідні документи (сертифікати, дипломи, посвідчення) після закінчення навчання
  • Налагодити постійну співпрацю з одним з кращих навчальних центрів з перепідготовки та підвищення кваліфікації посадових осіб та профільних фахівців.

Відправте заявку на дистанційне навчання прямо зараз. Наші менеджери зв’яжуться  з вами протягом 1 дня та надішлють рахунок на електронну пошту. Посвідчення про успішне проходження курсу разом з усіма необхідними для бухгалтерії документами надсилається слухачеві поштою.

 

Ознайомитися з можливостями порталу дистанційної підготовки «ПРОФІТЕХ» можна у демо-режимі, наприклад, отримавши тестовий доступ до курсу з охорони праці для офісних працівників.

 

  ПЕРЕЙТИ НА САЙТ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Наступна програма –  Навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки (дистанційний курс)

Більше програм в розділі: –  Дистанційне навчання з охорони праці