ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ З ОХОРОНИ ПРАЦІ від «Профітех»

Компанія «ПРОФІТЕХ» пропонує оптимальну форму навчання, яка дозволить Вам здобувати знання і навички, не ламаючи свій робочий графік.

ЦЕ ЗРУЧНО

Щоб навчатися дистанційно, потрібен лише комп’ютер з доступом в інтернет. Слухач курсів отримує доступ до всіх електронних ресурсів дистанційного курсу, однак встановлювати спеціальне програмне забезпечення не потрібно. Так само не вимагається досконало володіти комп’ютерними технологіями – переглядати матеріали можна навіть зі смартфону, по дорозі на роботу або додому.

ЕКОНОМІЯ ЧАСУ

Ви самі встановлюєте розклад занять, налаштовуєте його відповідно до свого робочого графіку і ритму життя. Можна навчатися по вечорах, можна у вихідні. Не потрібно відвідувати очні лекції – а отже, витрачати час на додаткові поїздки.

ЦЕ ВИГІДНО

Суттєвою перевагою дистанційного навчання є його вартість.

ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ?

Процес здобуття і перевірки знань відбувається на спеціальному порталі за адресою education.profiteh.kiev.ua.

Зареєструвавшись, слухачі отримують доступ до лекційних матеріалів обраного курсу, а також до контрольних завдань і тестів з перевірки знань. Усі навчальні курси розроблені досвідченими викладачами і методистами, які охоче діляться знаннями задля Вашого успіху і розвитку.

Успішно склавши підсумковий тест, слухач отримує кваліфікаційне посвідчення.

Ознайомитися з можливостями порталу дистанційної підготовки «ПРОФІТЕХ» можна у демо-режимі, наприклад, отримавши тестовий доступ до курсу з охорони праці для офісних працівників.

 

Етапи дистанційного навчання

З нами ви отримуєте:

НАДІСЛАТИ ЗАЯВКУ НА ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ ВИ МОЖЕТЕ ЗА ПРОГРАМАМИ, НАВЕДЕНИМИ НИЖЧЕ:

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ З ОХОРОНИ ПРАЦІ — ВИБІР ТИХ, ХТО ЦІНУЄ СВІЙ ЧАС І ВМІЄ РОЗСТАВЛЯТИ ПРИОРІТЕТИ
КОРИСНІ СТАТТІ