Дистанційне навчання з охорони праці

Дистанційне навчання з охорони праці – вибір тих, хто цінує свій час і вміє розставляти пріоритети.

 Компанія «ПРОФІТЕХ» пропонує оптимальну форму навчання, яка дозволить Вам здобувати знання і навички, не ламаючи свій робочий графік.

ЦЕ ЗРУЧНО

Щоб навчатися дистанційно, потрібен лише комп’ютер з доступом в інтернет. Слухач курсів отримує доступ до всіх електронних ресурсів дистанційного курсу, однак встановлювати спеціальне програмне забезпечення не потрібно. Так само не вимагається досконало володіти комп’ютерними технологіями – переглядати матеріали можна навіть зі смартфону, по дорозі на роботу або додому.

ЕКОНОМІЯ ЧАСУ Ви самі встановлюєте розклад занять, налаштовуєте його відповідно до свого робочого графіку і ритму життя. Можна навчатися по вечорах, можна у вихідні. Не потрібно відвідувати очні лекції – а отже, витрачати час на додаткові поїздки.

ЦЕ ВИГІДНО Суттєвою перевагою дистанційного навчання є його вартість.

ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ?  Процес здобуття і перевірки знань відбувається на спеціальному порталі за адресою education.profiteh.kiev.ua.

Зареєструвавшись, слухачі отримують доступ до лекційних матеріалів обраного курсу, а також до контрольних завдань і тестів з перевірки знань. Усі навчальні курси розроблені досвідченими викладачами і методистами, які охоче діляться знаннями задля Вашого успіху і розвитку.

Успішно склавши підсумковий тест, слухач отримує кваліфікаційне посвідчення.

ЩОБ ЗАПИСАТИСЯ НА КУРС, ПОТРІБНО:

  1. Подати заявку за посиланням.
  2. Отримати рахунок на свою електронну скриньку і здійснити оплату за навчання.
  3. Зареєструватися на порталі дистанційоного навчання та отримати доступ до обраного Вами курсу.

Посвідчення про успішне проходження курсу разом з усіма необхідними для бухгалтерії документами надсилається слухачеві поштою.

Ознайомитися з можливостями порталу дистанційної підготовки «ПРОФІТЕХ» можна у демо-режимі, наприклад, отримавши тестовий доступ до курсу з охорони праці для офісних працівників.

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Надіслати заявку на дистанційне навчання ви можете за програмами, наведеними нижче: