Технічний нагляд

Компанія «Профітех» надає послуги в проведенні технагляду за будівництвом у Києві та по всій Україні.

Технагляд від «ПРОФІТЕХ». Чому обирають нас:

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД

Реалізовані проекти з технічного нагляду, починаючи від початку будівництва об’єкту і закінчуючи його повним введенням в експлуатацію

КВАЛІФІКОВАНІ ФАХІВЦІ

Наша команда налічує 20 висококваліфікованих спеціалістів в будівництві та інженерії.

ПРАКТИЧНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

У нас є досвід проведення технагляду для приватних і муніципальних структур 

МАСШТАБНІ ПРОЄКТИ

Ми брали участь у проєктах, які фінансуються МВФ, а також іншими міжнародними організаціями і компаніями

Процес будівництва та ремонтних робіт вимагає від підрядника виконання норм і правил, встановлених забудовником і державою. При цьому у забудовника не завжди є час і професійні знання контролювати підрядника. На допомогу йому приходить служба будівельного контролю.

Технічний нагляд за будівництвом контролює якість виконання ремонтних та будівельних робіт на об’єкті. Комплекс дій з перевірки якості та бехпеки будівництва захищає інтереси Замовника.

Замовити технічний нагляд або консультацію

Переваги технагляду

Економія

Співпраця зі службою контролю окупається вже в процесі будівництва. Залучення інженерів дозволяє знизити 20-30% витрат на кошторис виконаних робіт і в 99% вчасно здати об’єкт в експлуатацію.

Спрощення роботи

Рекомендації професіоналів допомагають забудовнику вести будівництво правильно, з дотриманням усіх норм, від початку і до кінця.
Технічний нагляд в будівництві полегшує процес оформлення офіційних документів і дозволів, надає всі звіти з перевірки будівельних норм та правил.
Спрощується процес введення будівлі в експлуатацію, оскільки документи служби мають юридичну силу і складаються в точній відповідності з проектною документацією. Це також допомагає швидко виявити і усунути проблему на об’єкті, якщо вона з’явиться після його введення в експлуатацію.

Відгуки про роботу по технагляду «ПРОФІТЕХ»

Нормативна база

У нашій країні діяльність технагляду регламентує постанова Кабінету Міністрів від 11.07.2007 N 903. У ній мова йде про те, що є обов’язковим проведення ряду експертних і контролюючих заходів при спорудженні житлових об’єктів будівництва (площею понад 300 кв. м), нежитлових будівель та споруд. Отримати дозвіл на реконструкцію або будівництво нерухомості без організації технагляду не вийде.

Функції

Завдання будівельного нагляду перераховані в постанові Кабінету Міністрів України. Головна мета технічного обстеження будівель — не допустити порушення, усунути вже існуючі дефекти, простежити за дотриманням проектних рішень, якістю та об’ємами робіт.

Основні функції служби будівельного контролю полягають у наступному:

 1. Контроль правильності оформлення документації та рішень, прийнятих в проектних документах.
 2. Нагляд за кожним етапом спорудження будівлі і якістю виконань будівельно-монтажних робіт.
 3. Перевірка дотримань нормативних документів і будівельних приписів.
 4. Перевірка якості будматеріалів і умов їх зберігання.
 5. Нагляд за дотриманням кошторису і термінів будівництва.
 6. Сповіщення відповідних інстанцій про виникнення аварійних випадків на будівництві.
 7. Участь в складі державної експертної комісії при перевірці стану об’єкта нерухомості під час здачі його в експлуатацію.
 8. Надання фотоматеріалів і звітів за результатами перевірки.

Залежно від складності і призначення споруди змінюється частота і періодичність перевірок об’єкта будівництва інженерами технагляду.

Повноваження будівельного нагляду

Фахівці служби мають повне право контролювати підрядника і його дії по виконанню плану будівельних робіт, зазначених у договорі. Інженери можуть самі вносити записи в журнали робіт по процесу будівництва.

Якщо роботи велися не за планом і були виконані неправильно, технічний нагляд не прийме їх до момента, поки брак не буде усунутий. Крім того, якщо на будівництві виникає загроза виникнення аварійної ситуації, служба будівельного контролю має право повідомити про це замовника і проектну компанію.

Інженер технагляду може зупинити будівництво на законних підставах в разі виявлення загрози обвалу конструкції. Призупинення будівельних відбудеться також, якщо служба виявить використання на об’єкті матеріалів, деталей, конструкцій, які не відповідають нормативним документам.

Цілі і порядок здійснення технічного нагляду

Головною метою технагляду за будівництвом є запобігання будь-яких можливих порушень з боку підрядника.

Перше, що підлягає перевірці – це кошториси. На цьому етапі перевіряються всі витрати і ціни на матеріали та послуги, перевіряється відповідність актів з реально виконаною роботою. Підключення технагляду на етапі складання кошторису дозволяє скоротити до 30% витрат на будівництво в подальшому.

Також фахівці будівельного контролю перевіряють:

 • Як закладений фундамент.
 • Міцність конструкцій.
 • Терміни будівництва.
 • Правильність ведення технічної документації на об’єкті.
 • Додержанням приписів проєктних організацій та органів місцевого самоврядування;
 • Додержанням правил зберігання матеріалів і обладнання.

Запрошувати технагляд за будівництвом можна в приватні і комунальні структури, на промислові об’єкти, при будівництві бізнес — і комерційних будівель, торгових і розважальних центрів, житлових будинках і готелів.

Процедура проведення нагляду за будівельними роботами

На підставі підписаного договору служба контролю складає графік відвідувань будівництва інженерами. У договорі також прописуються види і типи робіт, взаємини між сторонами і їх права / обов’язки.

Інженер служби заводить журнал, куди буде вносити зауваження і виявлені порушення на об’єкті. Документи складають у двох примірниках. Один знаходиться на будівництві, інший — у замовника.

Якщо фахівці технагляду виявляють порушення технологій, використання неякісних матеріалів або інші відступи від проєктної документації, вони повідомляють про це замовника.

Вартість робіт: що впливає на ціноутворення

Згідно законодавства України (Зміна № 2 до ДСТУ Б.Д.1.1-1: 2013) загальна вартість послуг інженера-консультанта і зміст технічного нагляду не може перевищувати 5,5% від кошторису усіх будівельних робіт.

Загалом, на вартість послуг технічного нагляду впливає:

 • об’єми будівництва;
 • терміни;
 • кількість залучених фахівців;
 • частота перевірочних заходів;
 • складність і масштаб об’єкта;
 • транспортна доступність.

Усі нюанси ціноутворення обговорюються з інженерами технічного нагляду до старту робіт служби контролю і фіксуються у договорі.

Переваги співпраці з “Профітех”

Компанія “Профітех” має всю нормативно-документальну базу для надання послуг технагляду за будівництвом в Києві і Україні. Ведемо будівельні об’єкти будь-якої складності (зведення, реконструкція, капітальний ремонт) від початку і до введення всіх його інженерних систем в експлуатацію.

Плюси співпраці з нами:

 • Досвідчені фахівці. У нашій команді — інженери, будівельники з великим досвідом роботи в будівельній сфері і відповідними кваліфікаційними атестатами.
 • Безперервний контроль. Ми беремо проєкт на контроль від старту і до закінчення робіт. Це означає втрати часу, грошей, обманні дії підрядників на вашому будівництві зведуться до мінімуму.
 • Досвід. Маємо досвід проведення технагляду для приватних і комунальних структур, а також проєктів, що фінансуються МВФ і міжнародними компаніями.
 • Приємна вартість послуг. Розраховується індивідуально по кожному замовленню.

Безпека, якість, відповідність стандартам будівельних норм і проєктних рішень — найважливіші характеристики будівельного об’єкта. З “Профітех” замовник може бути спокійний за їх виконання.

 

Сертифікати

Виконані проєкти з технічного нагляду

ОСББ «Річковик-2», м. Київ

РІК: 2018
ЗАМОВНИК: ОСББ
ВИКОНАНІ РОБОТИ:
Технічний нагляд за виконання робіт з утеплення фасадів багатокквартирних будинків м. Києва (ОСББ "Флагман, ОСББ "Річковик 2", ОСББ "Шовковик", ОСББ "Політехнік").

Житлові будинки комунальної власності, ОСББ, житлові кооперативи (Київ)

РІК: 2016-2017
ЗАМОВНИК: ОМДА
ВИКОНАНІ РОБОТИ:
Нагляд за виконанням будівельно-монтажних робіт по програмі реконструкції житлового фонду в м. Київ, а саме оснащення інженерних вводів будинків теплолічильниками, приладами диспетчеризації. Більше 200 житлових будинків.

ДНЗ № 601 по вул. Верховинна, 17

РІК: 2018
ЗАМОВНИК: КМДА
ВИКОНАНІ РОБОТИ:
Технічний нагляд за будівельно-монтажними роботами з реконструкції систем теплопостачання, гарячого водопостачання та електропостачання закладів бюджетної сфери із застосуванням відновлювальних джерел енергії (8 об’єктів).

28 вулиць та прибудинкових територій (Київ)

РІК: 2018
ЗАМОВНИК: КП "Київміськсвітло"
ВИКОНАНІ РОБОТИ:
Нагляд за ремонтними роботами з зовнішнього освітлення з заміни ртутних та натрієвих світильників на світлодіодні.

Житлові будинки ОСББ (Київ)

РІК: 2018
ЗАМОВНИК: КМДА
ВИКОНАНІ РОБОТИ:
Нагляд за ремонтними роботами з зовнішнього освітлення з заміни ртутних та натрієвих світильників на світлодіодні.

Київська ТЕЦ-5

РІК: 2017
ЗАМОВНИК: КП ГВП/br> ВИКОНАНІ РОБОТИ:
Нагляд за виконанням робіт з реконструкції теплової магістралі №1 ТЕЦ-5

Адмінбудівля на вул. Народного ополчення, 5-А

РІК: 2017
ЗАМОВНИК: ГУ ДФС у Київській області
ВИКОНАНІ РОБОТИ:
Технічний будівельний нагляд за роботами з капітального ремонту приміщень в адміністративній будівлі ГУ ДФС у Київській області

ДНЗ (дитячі сади, школи) в м. Київ

РІК: 2016-2017
ЗАМОВНИК: КМДА
ВИКОНАНІ РОБОТИ:
Нагляд за виконанням будівельно-монтажних робіт з модернізації індивідуальних теплових пунктів, та робот з монтажу систем дистанційного керування споживання енергоносіїв – тепла, води, електроенергії. Близько 100 об'єктів м. Києва.

ДНЗ (дитячі сади, школи) в м. Київ

РІК: 2016-2017
ЗАМОВНИК: КМДА
ВИКОНАНІ РОБОТИ:
Нагляд за монтажними та пусконалагоджувальними роботами в рамках проєкту «Оснащення об’єктів освіти районного підпорядкування системою диспетчеризації та моніторингу енергоспоживання»

База відпочинку "Енергобудівельник" (Коблеве)

РІК: 2016-2017
ЗАМОВНИК: "Енергобудівельник", база відпочинку
ВИКОНАНІ РОБОТИ:
Проведення технічного нагляду за роботами з реконструкції будівлі (утеплення фасадів та модернізації інженерних мереж)