Технічний нагляд

КОМПАНІЯ «ПРОФІТЕХ» НАДАЄ ПОСЛУГИ В ПРОВЕДЕННІ ТЕХНічного НАГЛЯДУ ЗА БУДІВНИЦТВОМ у КИЄВІ Та ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Процес будівництва або ремонтних робіт на будь-якому об’єкті вимагає виконання підрядниками ряду вимог, норм і правил, встановлених не тільки забудовником, але і державою. Підрядники, в свою чергу, не завжди відповідально підходять до їх виконання, а у забудовника не завжди є можливість витрачати достатньо часу на контроль, або ж просто недостатньо профільних знань для його здійснення.

Технічний нагляд (технагляд) за будівництвом – це комплекс дій, спрямованих на всебічний контроль за якістю виконання ремонтних та будівельних робіт. У даній ситуації, технагляд є контролюючою структурою, яка захищає сторону Замовника.

 

ТЕХНАГЛЯД ВІД «ПРОФІТЕХ». ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС:

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД

Реалізовані проекти з технічного нагляду, починаючи від початку будівництва об’єкту і закінчуючи його повним введенням в експлуатацію

ДОСВІД

У нас є досвід проведення технагляду для приватних і комунальних структур.

 

КВАЛІФІКОВАНІ ФАХІВЦІ

Наша команда налічує 20 висококваліфікованих фахівців в будівництві та інженерії. 

МАСШТАБНІ ПРОЕКТИ

Ми брали участь у проектах, які фінансуються МВФ, а також іншими міжнародними організаціями і компаніями.

Цілі і порядок здійснення технічного нагляду

Головною метою технагляду за будівництвом є запобігання будь-яких можливих порушень з боку підрядника.

Перше, що підлягає перевірці технагляду – це кошториси. На цьому етапі перевіряються всі витрати і ціни на закуплені матеріали і послуги, перевіряється відповідність актів з реально виконаною роботою.

Також перевіряється:

  • Дотримання приписів проектних організацій та органів місцевого самоврядування;
  • Дотримання правил зберігання матеріалів і обладнання.

Порядок надання послуги «Технічний нагляд»

Залежно від масштабів об’єкта і умов договору з «Profiteh», контроль за будівництвом може проводитися як одним фахівцем, так і декількома відразу. 

Різні процеси на будівництві (загально-будівельні роботи, прокладка сантехнічних, вентиляційних або електричних мереж, перевірка кошторисів і тех. документації) підлягають контролю фахівців різного профілю. Якість виконання всіх робіт на об’єкті безпосередньо залежить від частоти появи там експертів і їх кваліфікації.

Вартість послуги технагляду може варіюватися в залежності від масштабів об’єкта, який підлягає перевірці, і від обсягу робіт. Головною перевагою є безперервний контроль з боку фахівців нашої компанії, що зводить до мінімуму можливість обману з боку підрядника. Ціна та якість наших послуг обов’язково задовольнять вас!

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ТЕЛЕФОНОМ:  +38 (050) 202 42 50

СЕРТИФіКАТИ ТА СВІДОЦТВА

Вартість технічного нагляду за будівництвом

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.