АТЕСТАЦІЯ ЗВАРНИКІВ

ПРОФІТЕХ проводить атестацію зварювальників у Києві та по всій Україні згідно з правилами НПАОП 0.00-1.16-96 “Правила атестації зварників”

ПРОФІТЕХ надає послуги з атестації фахівців, які виконують зварювальні роботи під час виготовлення, монтажу та ремонту різних конструкцій. У нашому навчальному центрі ми проводимо атестацію електро- та газозварювальників, зварників автоматичного та напівавтоматичного зварювання.

Згідно з чинним законодавством України, атестація зварювальників, що дає право допуску до відповідних родів робіт, має відбуватися не рідше, ніж раз на 2 роки. Переатестація фахівців зварювального виробництва включає перевірку теоретичних і практичних навичок за професією, а також знань питань техніки безпеки, що є складовою охорони праці.

Програма перевірки знань включає такі напрямки:

  • обладнання для зварювання;
  • матеріали для зварювання;
  • технології проведення робіт;
  • контроль якості зварних швів;
  • заходи безпеки під час проведення робіт.
Періодичність атестації

Атестація зварників ділиться на первинну, додаткову, періодичну та позачергову.

Первинну проходять зварювальники, не молодші 18 років, які мали раніше допуску до зварювання, мають документ про присвоєння кваліфікації зварювальника та трудовий стаж виконання зварювальних робіт за присвоєною кваліфікацією не менше 6 місяців.

Додаткова атестація зварювальників проводиться перед допуском до виконання зварювальних робіт, не зазначених у їх посвідченнях, а також після перерви у виконанні відповідних зварювальних робіт понад 6 місяців.

Періодичну атестацію проходять усі зварювальники з метою підтвердження рівня їхньої професійної кваліфікації та продовження строку дії посвідчення на допуск до виконання відповідних зварювальних робіт.

Термін періодичної атестації – не рідше одного разу на 2 роки.

Позачергову атестацію проходять зварники перед допуском до виконання зварювальних робіт після тимчасового усунення від роботи за незадовільну якість робіт та порушення технології зварювання.

Атестація зварювальників у ПРОФІТЕХ

Як пройти атестацію у нашому навчальному центрі:

  • Заповніть заявку на сайті або зателефонуйте
  • Ми допоможемо визначити, яка необхідна атестація для співробітника
  • Узгоджуємо заявку та укладаємо договір
  • По готовності надсилаємо вам оригінали протоколів та супровідних документів
НЕОБХІДНО ОТРИМАТИ ДОПУСК?

Допуски за необхідними напрямками на ваш вибір