image_banner

Атестація зварників

Навчально-консультаційний центр «Профітех» надає послуги з первинної, планової і позачергової атестації співробітників, що виконують зварювальні роботи при виготовленні, монтажі і ремонті різних конструкцій. Курси розраховані на співробітників з різною спеціалізацією, а також індивідуальні особливості робочого процесу, що дозволяє підібрати гнучкий графік навчання.

Згідно з чинним законодавством України, атестація зварників, що дає право допуску до, відповідного роду, робіт, повинна відбуватися не рідше, ніж раз в 2 роки. Переатестація включає в себе перевірку теоретичних і практичних навичок за фахом, а також знань питань техніки безпеки, які є складовою охорони праці. Навчання може відбуватися як на території роботодавця, так і в навчальних центрах, за умови залучення представників відомчих структур.

Зварювальник: особливості спеціальності

Кваліфікація зварника може мати на увазі кілька спеціалізацій:

  • Газозварювальник (фахівець зі зварювання, яка виконується під впливом горючого газу і кисню)
  • Електрозварник (зварювання металів за допомогою електричної дуги)
  • Електрогазозварник (фахівець, який має право виконувати зварювальні роботи із застосуванням електричної дуги, а також газів)
  • Аргонщик (зварювання металів в аргоновому середовищі)

Оскільки робота зварника пов’язана з використанням електрики, газів і спеціального обладнання, підвищення кваліфікації в терміни, встановлені законодавством, є необхідним заходом для попередження нещасних випадків на виробництві. Також, навчання необхідно в разі, коли мова йде про просування співробітника по кар’єрних сходах, прийнятті на нову посаду.

Як мінімум раз на два роки, керівництво підприємств, штат яких передбачає посаду зварників, зобов’язано забезпечити проходження курсів навчання та перекваліфікації. Для тих, хто знаходиться не в Києві, це може стати серйозною проблемою, оскільки повноцінне навчання повинна проходити в спеціальних центрах, що мають відповідний рівень ліцензування.

«Профітех»: ми знаємо, як вирішити проблему!

Особливістю нашого Центру є можливість надання послуг на території замовника, без шкоди якості навчання. Звертаючись до нас, ви отримуєте:

  • Доступ до сучасних програм навчання за обраним курсом
  • Можливість поєднувати навчання співробітників з робочим процесом (без його переривання)
  • Допомога профільних фахівців «ПРОФІТЕХ»
  • Повноцінне навчання з атестацією і отриманням відповідних документів, що підтверджують факт атестації (диплом, сертифікат)
  • Прийнятні ціни, доступ до спеціальних пропозицій і акцій.

Діяльність «Профітех» регламентується законами держави, що є для вас гарантією надійної співпраці з перевіреним партнером. Звертайтеся, ми готові відповісти на всі питання і організувати навчання для співробітників на умовах, вигідних для вас!

Ми гарантуємо гарантуємо  нашим клієнтам якісний результат з мінімальними витратами ресурсів і отримання посвідчення на 100%.

Оформіть заявку прямо зараз. Ми відповімо на всі питання і запропонуємо вигідну ціну!

Вам потрібна додаткова консультація? Повідомте нам про це: зателефонуйте або надішліть запитання електронною поштою.

Наступна програма –  Правила охорони праці під час експлуатації електронно-обчислювальних машин

Більше програм в розділі: –  Навчання з охорони праці