image_banner

Навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки (дистанційний курс)

Навчально-консультаційний центр «ПРОФІТЕХ» пропонує пройти дистанційне навчання з питань пожежної безпеки.

Завдяки зручній та ефективній системі навчання, яку пропонує наша компанія, кожен бажаючий може пройти курси, не відриваючись від своїх особистих справ і роботи. Дистанційне навчання можливо не тільки в Києві, а й в інших містах нашої країни.

Стати студентом і пройти дистанційне навчання дуже легко. Для цього потрібно відвідати наш сайт і залишити заявку, або подзвонити в офіс. Менеджери нашої компанії зв’яжуться з вами у найближчий час.

Наші пропозиції та переваги:

  1. Ми надаємо якісні та актуальні теоретичні знання.
  2. Надаємо документи державного зразка, що підтверджують кваліфікацію.
  3. Викладачі, які розробляють програми навчання, мають високий рівень кваліфікації, беруть участь в різних семінарах, тренінгах, в курсі всіх останніх світових тенденцій.
  4. Ціна навчання демократична. Для оплати не потрібно відвідувати наш офіс і стояти в чергах, все відбувається в онлайн режимі. Рахунок ви отримуєте на електронну пошту, а посвідчення і бухгалтерські документи ми висилаємо поштою.

Ми гарантуємо 100% якісний результат. Від вас потрібна лише подача заявки та позитивний настрій на навчання.

Пам’ятайте, що не можна нехтувати пожежною безпекою. Звернувшись в «ПРОФІТЕХ», ви гарантовано якісно навчите свій персонал і убезпечите підприємство. Наша компанія працює з різними підприємствами і має особовий підхід до кожного клієнта. Ви можете замовити навчання, як для групи людей, так і індивідуально.

Ознайомитися з можливостями порталу дистанційного навчання у «ПРОФІТЕХ» можна у демо-режимі, наприклад, отримавши тестовий доступ до курсу з охорони праці для офісних працівників.

Відправте заявку на дистанційне навчання прямо зараз. Наші менеджери зв’яжуться  з вами протягом 1 дня та надішлють рахунок на електронну пошту. Посвідчення про успішне проходження курсу разом з усіма необхідними для бухгалтерії документами надсилається слухачеві поштою.

Ознайомитися з можливостями порталу дистанційної підготовки «ПРОФІТЕХ» можна у демо-режимі, наприклад, отримавши тестовий доступ до курсу з охорони праці для офісних працівників.

  ПЕРЕЙТИ НА САЙТ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Більше программ у розділі: Дистанційне навчання з охорони праці

Стаціонарний курс: Навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки

Додаткові програми: Дистанційне навчання працівників за програмою пожежно-технічного мінімуму