image_banner

Електрогазозварник

Навчання на електрогазозварника

Зварювання – один з основних виробничих процесів в будь-який промисловості і на будівництвах. Для того, щоб виконувати зварювання високої якості, кожен зварювальник повинен мати відповідну загальноосвітню підготовку. У зв’язку з тим, що зварювальне виробництво постійно насичується новим обладнанням і матеріалами, використовуються важкозварювальних сталі та застосовуються все більш нові технологічні процеси, рівень професійної підготовки зварників критично важливий.

Навчання за професією електрогазозварник в Центрі «ПРОФІТЕХ» це гарантія отримання високої кваліфікації. Ми проводимо навчання зварюванню і подальшу атестацію.

Практичні заняття. Для практичних занять нашій виробничій розміщені 4 робочих поста зварників: кабінки, що обладнані сучасними зварювальними апаратами, освітленням, витяжкою. Заняття проводяться висококваліфікованим майстром в нечисленних групах.

 

Триває набір в групИ на 11.01.2021 (Київ, Вишгород).

Запрошуємо на курси навчання та  перепідготовки зварників за напрямками:

  • «Електрозварник ручного зварювання»,
  • «Електрозварник напівавтоматичного (МІГ/МАГ) зварювання»,
  • «Зварювання в інертних газах (Аргон)».  

Навчання з  «0» або підвищення кваліфікації (за Вашою потребою). Практичні заняття проводяться в нечисленних групах – тому маємо можливість забезпечити індивідуальний підхід до кожного. Місце проведення навчання – Вишгород, наша виробнича база. 

На період навчання є можливість проживання у гуртожитку. 

Дзвоніть нам!

 

Процес навчання в НКЦ «ПРОФІТЕХ»

Курси електрогазозварників в нашому Центрі організовані таким чином, що в процесі навчання кожен слухач отримає максимум необхідних як теоретичних, так і практичних навичок. Досвідчені фахівці дадуть максимум теоретичних знань, а кваліфіковані майстри покажуть прийоми різними видами на практиці зварювання. Що важливо, на кожному етапі практичних занять повністю дотримується техніка безпеки.

В кінці навчання буде проведено кваліфікаційний іспит і в разі його успішного складання, видається свідоцтво відповідного зразка, яке дозволить його власникові претендувати на роботу за набутою професією.

За підсумками проходження курсів, кожен слухач навчиться:

  1. Раціональній організації ефективної роботи на робочому місці;
  2. Дотриманню норм технологічного процесу;
  3. Роботі без браку;
  4. Знання норм і вимог охорони праці та їх дотримання;
  5. Знання заходів, необхідних для застосування з метою запобігання або усунення пожеж, аварій і т.д.

Після первинного навчання, кожен зварник проходить переатестацію за спеціальністю раз на два роки. У зв’язку з постійними інноваціями на виробництвах, курси підвищення кваліфікації електрогазозварника можуть знадобитися і раніше.

Для зручності клієнтів, ми створили максимально комфортні, не тільки умови навчання, але і його способи і графік.

Все, що залишилося – це залишити заявку у нас на сайті і ми зв’яжемося з вами для того, щоб відповісти на всі ваші запитання і приємно порадувати доступною ціною.

Навчання Електрогазозварників

Компанія «ПРОФІТЕХ» проводить навчання за професією електрогазозварник. Співпраця з нашою компанією гарантує успішне проходження навчання та перепідготовку електрогазозварників в короткі терміни, за зручним графіком.

Ми гарантуємо нашим клієнтам якісний результат з мінімальними витратами ресурсів і отримання посвідчення електрогазозварника.

 

Оформіть заявку прямо зараз. Ми відповімо на всі питання і запропонуємо вигідну ціну!

Вам потрібна додаткова консультація? Повідомте нам про це: зателефонуйте або надішліть запитання електронною поштою../

Наступна програма –  Електрозварник ручного зварювання

Більше програм в розділі: –  Профтехосвіта