image_banner

Електрогазозварник

Навчання на електрогазозварника

Зварювання – один з основних виробничих процесів в будь-який промисловості і на будівництвах. Для того, щоб виконувати зварювання високої якості, кожен зварювальник повинен мати відповідну загальноосвітню підготовку. У зв’язку з тим, що зварювальне виробництво постійно насичується новим обладнанням і матеріалами, використовуються важкозварювальних сталі та застосовуються все більш нові технологічні процеси, рівень професійної підготовки зварників критично важливий.

Навчання за професією електрогазозварник в Центрі «ПРОФІТЕХ» це гарантія отримання високої кваліфікації. Ми проводимо навчання зварюванню і подальшу атестацію.

Практичні заняття. Для практичних занять нашій виробничій розміщені 4 робочих поста зварників: кабінки, що обладнані сучасними зварювальними апаратами, освітленням, витяжкою. Заняття проводяться висококваліфікованим майстром в нечисленних групах.

Триває набір в групу на 19.07.2021, 02.08.2021 (Київ, Вишгород)

Запрошуємо на курси навчання та  перепідготовки зварників за напрямками:

  • «Електрозварник ручного зварювання»,
  • «Електрозварник напівавтоматичного (МІГ/МАГ) зварювання»,
  • «Зварювання в інертних газах (Аргон)».  

Вартість навчання на курсі: ̶8̶0̶0̶0̶ 7000 грн.

Тривалість навчання: 10 робочих днів.

Місце проведення занять – наша виробнича база в м. Вишгороді (проїзд з Києва до Вишгорода маршруткою займає 15 хв. Від станцій метро “Героїв Дніпра” або “Почайна”).

Навчання з «нуля» або підвищення кваліфікації (за Вашою потребою). Практичні заняття проводяться в нечисленних групах – тому маємо можливість забезпечити індивідуальний підхід до кожного. Місце проведення навчання – Вишгород, наша виробнича база. 

На період навчання є можливість проживання у гуртожитку. 

Потрібно отримати посвідчення зварника? Оформіть заявку на сайті або телефонуйте: 067 722 99 99. Ми відповімо на всі додаткові питання і запропонуємо вигідну ціну.

Зверніть увагу! На базі нашого навчального центру проводяться іспити для отримання атестата зварника за стандартом ISO 9606.

При позитивному результаті німецьким органом з атестації та сертифікації TÜV Thüringen e.V. видається атестат (сертифікат) міжнародного зразка, за яким фахівець має право виконувати зварювальні роботи на підприємствах України при виготовленні продукції, яка експортується в країни ЄС, а також виконувати зварювальні роботи на підприємствах країн ЄС.

Процес навчання в НКЦ «ПРОФІТЕХ»

Курси електрогазозварників в нашому Центрі організовані таким чином, що в процесі навчання кожен слухач отримає максимум необхідних як теоретичних, так і практичних навичок. Досвідчені фахівці дадуть максимум теоретичних знань, а кваліфіковані майстри покажуть прийоми різними видами на практиці зварювання. Що важливо, на кожному етапі практичних занять повністю дотримується техніка безпеки.

В кінці навчання буде проведено кваліфікаційний іспит і в разі його успішного складання, видається свідоцтво відповідного зразка, яке дозволить його власникові претендувати на роботу за набутою професією.

За підсумками проходження курсів, кожен слухач навчиться:

  1. Раціональній організації ефективної роботи на робочому місці;
  2. Дотриманню норм технологічного процесу;
  3. Роботі без браку;
  4. Знання норм і вимог охорони праці та їх дотримання;
  5. Знання заходів, необхідних для застосування з метою запобігання або усунення пожеж, аварій і т.д.

Після первинного навчання, кожен зварник проходить переатестацію за спеціальністю раз на два роки. У зв’язку з постійними інноваціями на виробництвах, курси підвищення кваліфікації електрогазозварника можуть знадобитися і раніше.

Для зручності клієнтів, ми створили максимально комфортні, не тільки умови навчання, але і його способи і графік.

Все, що залишилося – це залишити заявку у нас на сайті і ми зв’яжемося з вами для того, щоб відповісти на всі ваші запитання і приємно порадувати доступною ціною.

Навчання Електрогазозварників

Компанія «ПРОФІТЕХ» проводить навчання за професією електрогазозварник. Співпраця з нашою компанією гарантує успішне проходження навчання та перепідготовку електрогазозварників в короткі терміни, за зручним графіком.

Ми гарантуємо нашим клієнтам якісний результат з мінімальними витратами ресурсів і отримання посвідчення електрогазозварника.