Купити посвідчення з охорони праці?

"Життя, здоров'я людини є найбільшою цінністю!"

Майже всі роботодавці знають цю тезу, але усвідомлює її не кожен. Важливою задачею для роботодавця є  дотримання вимог законодавства  та здорово глузду з метою забезпечення цих цінностей!

На сьогодні існує великий перелік норм та вимог до щодо умов праці. Серед них – наявність відповідних засобів захисту, перевірка обладнання, навчання з питань безпечних методів виконання тих чи інших робіт, які закріплені на законодавчому рівні та є обов’язковими до виконання. 

Також є вимоги здорового глузду, до яких відноситься, сумлінне виконання цих вимог.

охорона праці

На жаль, деяка частина роботодавців, намагаючись отримати максимальні прибутки, відверто нехтують саме вимогами здорового глузду і до багатьох речей ставляться відверто формально,  як наприклад, купівля посвідчень про проходження спеціального навчання з питань охорони праці, замість проведення реального навчання.

Причини формального ставлення до навчання з охорони праці бувають різні. 

По-перше, це небажання відривати людей від виробництва.

По-друге, це економія грошей, оскільки купити посвідчення набагато дешевше, ніж дійсно провести теоретичне та практичне навчання для робітників. 

Наслідки такої недбалості можуть бути різними, від травмування до смертельних випадків, що в кінцевому результаті призводить до ще більших фінансових втрат, зіпсованої ділової репутації,  і навіть до закриття підприємства.  

Отже, власникам та керівникам підприємств слід задуматися, –  чи варто купувати посвідчення, чи все ж таки краще звернутися до професіоналів та зробити все для збереження людського життя та здоров’я.

Дистанційне Навчання з охорони праці

Навчально-консультаційний центр «Профітех» – це команда кваліфікованих спеціалістів, що надають високоякісне навчання з питань Охорони праці. На сьогодні в наявності НКЦ Профітех є велика кількість інструментів для якісного та ґрунтовного навчання з урахуванням потреб роботодавця. Серед них –  власна система дистанційного навчання, яка дає змогу мінімізувати відрив працівників від роботи,  та в той же час отримати повну та вичерпну інформацію, яка в подальшому допоможе зберегти життя та здоров’я працівника.

Ми впевнені в тому, що проведення якісного та зручного для всіх навчання з питань Охорони праці в подальшому сприятиме зміні мислення роботодавців, допоможе витіснити продаж «корочок»,  і спрятиме зменшенню травматизму та збільшенню прибутку роботодавця!