image_banner

Правила безпечної експлуатації та охорони праці на стаціонарних, контейнерних і пересувних автозаправних станціях (дистанційний курс)

Правила безпечної експлуатації та охорони праці на стаціонарних, контейнерних і пересувних автозаправних станціях є обов’язковими для співробітників підприємств цього типу. Без відповідного навчання, а також ретельної перевірки знань, співробітники не можуть бути допущені до роботи. Ігнорування цих правил, викладених у чинному законодавстві, може бути покаране штрафом, а у разі надзвичайної ситуації – адміністративною і кримінальною відповідальністю.

Навчанням рядових робітників повинні займатися уповноважені на підприємстві особи – керівники та профільні фахівці, які, в свою чергу, повинні пройти навчання у відповідних органах і отримати документи, що підтверджують дані повноваження. Дистанційний курс від компанії Профітех здатний стати альтернативним рішенням і одного, і іншого питань.

Що ми пропонуємо

  •         Керівникам підприємств пропонується пройти навчальний курс з правил безпечної експлуатації та охорони праці на автозаправних станціях різних типів, або ж замовити подібне навчання своїм підлеглим.
  •         Є можливість пройти курси в Києві і будь-якому іншому місті країни – завдяки орієнтуванню на дистанційне навчання.
  •         Кожен співробітник проходить повний курс занять за сучасною програмою, створеною на основі діючих норм і правил.
  •         Час занять кожен слухач визначає для себе самостійно, це дозволить не переривати стандартний хід робочого процесу.
  •         Після закінчення курсів проводиться іспит, за результатами якого видаються відповідні документи, що підтверджують право працівника бути допущеним до певного виду робіт.
  •         Керівникам можуть бути надані рекомендації щодо подальших дій в плані навчання співробітників на виробництві.
  •         Ціна коливається в залежності від обраного курсу та обсягу робіт, покладених на нас, але завжди в межах доступності для будь-якої компанії.

Profiteh – це партнер, в надійності якого вже переконалися сотні компаній і тисячі їхніх співробітників. Ми пропонуємо тільки актуальні програми навчання у викладі кваліфікованих фахівців, рівень підготовки яких відповідає державним стандартам. Це дозволяє надавати 100% якісні послуги і навчати співробітників на рівні, якого вимагає законодавство в сфері охорони праці.

Приєднуйтесь до професіоналів – заповніть заявку на проходження курсу зараз!

Відправте заявку на дистанційне навчання прямо зараз. Наші менеджери зв’яжуться  з вами протягом 1 дня та надішлють рахунок на електронну пошту. Посвідчення про успішне проходження курсу разом з усіма необхідними для бухгалтерії документами надсилається слухачеві поштою.

Ознайомитися з можливостями порталу дистанційної підготовки «ПРОФІТЕХ» можна у демо-режимі, наприклад, отримавши тестовий доступ до курсу з охорони праці для офісних працівників.

  ПЕРЕЙТИ НА САЙТ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Наступна програма –  Правила техніки безпеки та промислової санітарії при експлуатації нафтобаз та автозаправних станцій (дистанційний курс)

Більше програм в розділі: –  Дистанційне навчання з охорони праці