image_banner

Правила безпеки систем газопостачання (дистанційний курс)

В країні на сьогоднішній день чимало підприємств, які спеціалізуються на наданні послуг з газопостачання, беруть участь в їх розробці, укладанню та ремонтних роботах. З цієї причини, чинним законодавством визначені правила безпеки систем газопостачання, які передбачають навчання співробітників профільних підприємств в обов’язковому порядку.

Актуальність курсу

Робота з системами газопостачання передбачає підвищений рівень небезпеки з точки зору охорони праці, а значить – наявність відповідних знань у співробітників, що є профілактикою нещасних випадків на виробництвах, а також запобіганням широкомасштабних техногенних аварій.

Керівництво компаній має забезпечити своєчасне навчання персоналу, а також проходження іспитів. В умовах великих виробництв це може бути проблематично, оскільки навчання співробітників та їх атестація повинна здійснювати спеціально створена комісія із залученням сторонніх фахівців.

Дистанційний курс від Profiteh: оптимальне рішення проблеми

Замовити профільне навчання в Києві з питань правил безпеки систем газопостачання – довірити співробітників підприємства професіоналам своєї справи, і при цьому отримати гарантовану якість послуг, що надаються.

Профітех – компанія, яка має великий досвід в навчанні співробітників офісних компаній і підприємств будь-якого масштабу в дистанційному режимі. Це дозволяє запропонувати слухачам курсів зручний режим навчання при його абсолютній повноцінності, а керівникам – вигідні умови співпраці.

Ми гарантуємо:

  •         Сучасні програми навчання;
  •         Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  •         Допомога кваліфікованих фахівців на кожному з етапів співпраці;
  •         Навчання з подальшою перевіркою знань і видачею відповідних документів;
  •         Перспективу довгострокового взаємовигідного співробітництва.

Ще один безперечний аргумент на користь вибору нашої компанії – ціна, доступна компаніям будь-якого масштабу. Хочете дізнатися вартість замовлення обраного курсу по даному напрямку? Це просто! Заповніть заявку, і вже сьогодні вся інформація, що цікавить буде у вашому розпорядженні!

Відправте заявку на дистанційне навчання прямо зараз. Наші менеджери зв’яжуться  з вами протягом 1 дня та надішлють рахунок на електронну пошту. Посвідчення про успішне проходження курсу разом з усіма необхідними для бухгалтерії документами надсилається слухачеві поштою.

Ознайомитися з можливостями порталу дистанційної підготовки «ПРОФІТЕХ» можна у демо-режимі, наприклад, отримавши тестовий доступ до курсу з охорони праці для офісних працівників.

  ПЕРЕЙТИ НА САЙТ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Наступна програма –  Правила безпечної експлуатації та охорони праці на стаціонарних, контейнерних і пересувних автозаправних станціях (дистанційний курс)

Більше програм в розділі: –  Дистанційне навчання з охорони праці