image_banner

Водій навантажувача

Навчання на водія навантажувача

Компанія «ПРОФІТЕХ» займається підготовкою водіїв навантажувачів різних моделей. Наша установа має державну ліцензію, тому по закінченню навчання кожен студент отримує сертифікат, завдяки якому може працевлаштуватися водієм на автонавантажувач в Києві і іншому місті України.

Лекційні та практичні заняття можуть проводитися як в спеціально обладнаних класах, так і дистанційно. Під час навчання вивчаються технічні параметри автонавантажувача, особливості управління такими транспортними засобами:

  • вилковими,
  • ковшовими,
  • фронтальними,
  • штабелери,
  • річтраки.

Практичні заняття для водіїв автонавантажувача проводяться на різних видах техніки, яка відрізняється своїм набором характеристик і особливостей. Класи оснащені спеціальними стендами, наочними посібниками. Щоб робочі могли самостійно проводити дрібний ремонт навантажувача, на курсах вивчається будова цього транспортного засобу.

Навіщо потрібно проходити навчання регулярно?

На сьогоднішній день професія водія навантажувача затребувана на ринку праці, а зі свідоцтвом, яке видає наша компанія, знайти роботу в своєму регіоні можна набагато швидше. Працевлаштуватися можна на фронтальний навантажувач на склад, в магазин.

Крім навчання новій спеціальності, компанія «ПРОФІТЕХ» пропонує пройти курси підвищення кваліфікації працівникам зі стажем, щоб продовжити своє посвідчення, успішно пройти атестацію, яка є обов’язковою для всіх водіїв цих транспортних засобів і повинна проходити щорічно.

Які документи можна отримати після закінчення курсів?

Крім посвідчення можна також отримати протокол навчання або витяг з протоколу, який буде підтверджувати проходження курсів на базі нашого закладу. Цей протокол необхідно передати працівнику підприємства, який відповідає за охорону праці, а посвідчення, відповідно, залишається у самого водія.

Чому курси підвищення кваліфікації є важливими?

Регулярне навчання необхідно всім без винятку водіям на електронавантажувач і інші схожі транспортні засоби, так як дана професія пов’язана з деякими небезпеками як для самого працівника, так і для оточуючих. Особливо, якщо ця робота повинна виконуватися в закритих приміщеннях з обмеженим простором, наприклад, в супермаркетах або складах з будматеріалами. Імовірність отримати травму в таких умовах досить велика. Тому необхідно регулярно удосконалювати свої навички і вчитися.

Які категорії осіб не допускаються до роботи з навантажувачами?

До роботи на навантажувачах не допускаються особи, які не досягли 18 років, або ж люди з обмеженнями по здоров’ю, а також ті, у яких відсутнє посвідчення на управлінням даним видом транспорту.

Щоб отримати додаткову інформацію щодо вартості навчання, його тривалості та місця проведення, необхідно зв’язатися з нашими менеджерами по телефону або по електронній пошті.

Компанія «ПРОФІТЕХ» проводить навчання за професією водія навантажувача. Співпраця з нашою компанією гарантує успішне проходження навчання та перепідготовку водіів навантажувача в короткі терміни, дистанційно, за зручним графіком.

Ми гарантуємо нашим клієнтам якісний результат з мінімальними витратами ресурсів і отримання посвідчення водія навантажувача на 100%.

 

Оформіть заявку прямо зараз. Ми відповімо на всі питання і запропонуємо вигідну ціну!

Вам потрібна додаткова консультація? Повідомте нам про це: зателефонуйте або надішліть запитання електронною поштою.