КУРСИ ВОДІЇВ НАВАНТАЖУВАЧА

ПРОФІТЕХ проводить професійну підготовку та перепідготовку за професією “Водій навантажувача” в Києві, з видачею посвідчення держзразка

Навчання на водія навантажувача

від ПРОФІТЕХ - чому обирають нас:

ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА

Курси включають багато годин практики, яка дозволяє відточити необхідні навички. Теоретичну частину можна вивчати дистанційно.

документи ДЕРЖЗРАЗКА

Видаємо свідоцтво про присвоєння розряду та посвідчення затвердженого зразка після проходження навчання та складання іспиту.

ЗРУЧНИЙ РОЗРАХУНОК

Після отримання вашої заявки, ми відправимо вам рахунок-договір на електронну пошту. Можлива оплата частинами.

ДОПОМОЖЕМО ЗНАЙТИ РОБОТУ

Допомагаємо фахівцям в працевлаштуванні на території України і за кордоном.

Компанія «ПРОФІТЕХ» займається підготовкою водіїв навантажувачів. Наш навчальний центр має державну ліцензію, тому по закінченню навчання кожен студент отримує посвідчення, завдяки якому може працевлаштуватися водієм на автонавантажувач в Києві і іншому місті України.

Теоретичні заняття проходять в дистанційному форматі. Під час навчання вивчаються технічні характеристики автонавантажувача, особливості управління такими транспортними засобами:

 • вилковими
 • штабелери
 • ричтраки.

Практичні заняття для водіїв автонавантажувача проводяться на різних видах техніки, яка відрізняється своїм набором характеристик і особливостей. Щоб робочі могли самостійно проводити дрібний ремонт навантажувача, на курсах вивчається технічний пристрій цього транспортного засобу.

ПРОГРАМА НАВЧАННЯ

Програма навчання водія навантажувача включає теоретичну та практичну частини. Особливу увагу на курсі приділяється питанням безпеки у подальшій роботі, оскільки неправильне управління потенційно травмонебезпечно не тільки для самого водія навантажувача, а й для оточуючих.

Теоретична підготовка проходить в зручному форматі на порталі дистанційного навчання. Ви самі вибираєте час для ознайомлення з лекційними матеріалом (безпека праці, будова навантажувача, технічне обслуговування та ремонт).

Практичне навчання займає від 15 годин (по 2-3 години в день індивідуальних занять з інструктором, в приміщені, на тренувальному майданчику-складі) і проводиться у Києві на Мінському масиві, проїзд 10 хв. на автобусі від М “Мінська”. 

Також ми надаємо послугу – виїздне навчання. Теоретичну підготовку та практичні заняття проведемо на вашому підприємстві у будь-якому місті України.

Наш навчальний центр має державну ліцензію, навчає фахівців робочих спеціальностей за чинним законодавством. Видає свідоцтва встановленого зразка про отримання  робітничої професії.

ТЕХНІКА ДЛЯ ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ

ЕЛЕКТРОНАВАНТАЖУВАЧ Toyota 8FBEKT16

Електронавантажувач вантажопідйомністю 1600 кг

РИЧТРАК STILL FM-X 14

Ричтрак виробництва STILL вантажопідйомністю 1400 кг

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Оплачувати навчання можна поетапно

5000 ГРН
 • Теретична частина
 • Практика на електронавантажувачі Toyota
 • Отримання документів: посвідчення / свідоцтво
6500 ГРН
 • Теретична частина
 • Практика на ричтраці STILL
 • Отримання документів: посвідчення / свідоцтво
ДОКУМЕНТИ ПІСЛЯ УСПІШНОГО ПРОХОДЖЕННЯ КУРСІВ:
З НАМИ ВИ ОТРИМУЄТЕ
ЗНАННЯ

з влаштування техніки і її експлуатаційних характеристик

ВМІННЯ

безпечно керувати і обслуговувати навантажувач

НАВИЧКИ

кваліфікованого водія навантажувача

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Документи після успішного проходження курсу:

 1. Свідоцтво про присвоєння кваліфікації Водій навантажувача 3 розряду.
 2. Посвідчення – допуск до робіт з підвищеної небезпеки.
 3. Витяг з протоколу Держпраці.
 4. Пластикове посвідчення (на зразок водійських прав)  українською та англійською мовами про проходження курсу з можливістю зчитати з посвідчення інформацію щодо його легітимності.

На сьогоднішній день професія водія навантажувача затребувана на ринку праці, а зі свідоцтвом, яке видає наша компанія, знайти роботу в своєму регіоні можна набагато швидше. Працевлаштуватися можна на фронтальний навантажувач на склад, в магазин. Окрім навчання за новою спеціальностю, компанія «ПРОФІТЕХ» пропонує пройти курси підвищення кваліфікації працівників зі стажем, щоб продовжити своє посвідчення, успішно пройти атестацію, яка є обов’язковою для всіх водіїв цих транспортних засобів і повинна проходити щорічно.

Якщо ви впевнені у своїх силах, маєте теоретичні знання та практичний досвід, то для отримання посвідчення ви можете одразу здати фінальний іспит. Іспит складається 2 двох частин: теорія (тестування) та практика (екзамен на навички водіння).

Вартість послуги – 3000 грн. У разі нездачі іспиту, кошти не повертаються, але можуть бути перенаправлені на навчання в нашому центрі на курс Водія навантажувача.

До роботи на навантажувачах не допускаються особи, які не досягли 18 років, або ж люди з обмеженнями по здоров’ю, а також ті, у яких відсутня посвідчення управлінням даним видом транспорту.

Регулярне навчання необхідно всім без винятку водіям на електронавантажувач і інші схожі транспортні засоби, оскільки дана професія пов’язана з деякими небезпеками як для самого працівника, так і для оточуючих. Особливо, якщо ця робота повинна виконуватися в закритих приміщеннях з обмеженим простором, наприклад, в супермаркетах або складах з будматеріалами. Імовірність отримати травму в таких умовах досить велика. Тому необхідно регулярно удосконалювати свої навички і навчатися.

ПОТРІБНО ОТРИМАТИ ПОСВІДЧЕННЯ ВОДІЯ НАВАНТАЖУВАЧА?
Оформіть заявку на сайті або телефонуйте. Ми відповімо на всі додаткові питання і запропонуємо вигідну ціну!
НЕОБХІДНО ОТРИМАТИ ДОПУСК?

Допуски за необхідними напрямками на ваш вибір