Як отримати посвідчення зварника в Україні

Професія зварника не втрачає актуальності в Україні, але саме в країнах ближнього і далекого зарубіжжя вона не тільки має попит, але і високооплачувана. Так, наприклад, середня зарплата зварника в Польщі коливається в межах 20-40 тис. гривень за курсом. Але, щоб влаштуватися на роботу в Європейському союзі, потрібно підтвердити кваліфікацію. Таким підтвердженням є посвідчення зварника. Отримати посвідчення електрогазозварника, зварника ручного зварювання можна в НКЦ «ПРОФІТЕХ» для роботи в Україні й за кордоном.

обучение электросварке

Посвідчення підтвердження кваліфікації

Кваліфікація присвоюється за результатами навчання зі здачею іспитів. І в документі, який в підсумку отримує зварювальник, вказується, які саме види робіт він може виконувати, з деталізацією:

  • виду зварювання;
  • розмірів виробів;
  • швів.

Крім того, на самому об’єкті, перш ніж приступити до основної роботи, необхідно провести тестове зварювання, щоб на практиці підтвердити рівень своєї майстерності. Ось чому просто купити посвідчення зварника – значить даремно витратити гроші. Краще рішення – пройти навчання й атестацію зварників і фахівців зварювального виробництва в ліцензованому навчально-консультаційному центрі.

Як проходить атестація

Після навчання зварювальник проходить атестацію, під час якої визначається його кваліфікація з допуском до зварювальних робіт конкретного виду. Наприклад, таку процедуру зобов’язані проходити всі співробітники на підприємствах, які виконують зварювальні роботи, що вимагають спецдопуску.

Комплекс атестаційних заходів проводиться по кожному виду зварювання окремо (крім комбінованої) і включає:

  • іспит для перевірки теоретичних знань,
  • виконання контрольних зварних з’єднань.

Результати вносяться в спеціальний протокол. При позитивному результаті видається посвідчення. При негативному – призначається перездача через 1 міс.

Скільки діє посвідчення зварника в Україні?

Термін дії такого документа – 2 роки. Після його закінчення потрібно знову підтвердити свою кваліфікацію.

Як отримати нове посвідчення зварника?

Щоб підтвердити свою кваліфікацію після закінчення терміну дії посвідчення, потрібно пройти переатестацію.

Щоб підтвердити навички іншого виду зварювання, необхідно пройти нову атестацію.

Хто атестує зварників?

Таку процедуру на відповідній навчально-випробувальної бази проводить атестаційна комісія. До її складу входять кваліфіковані фахівці зі зварювання. Створити таку комісію можна на підприємстві, але набагато зручніше звернутися до послуг спеціалізованого навчального центру. 

Чому отримати посвідчення зварника вигідно в «Профітех»

Навчально-консультаційний центр «Профітех» володіє державною ліцензією на проведення навчання за спеціалізацією зварника, в тому числі:

  • Електрогазозварник,
  • Електрозварник ручного зварювання.

Навчання проводиться на власній оснащеній базі в Вишгороді. Також можлива організація навчання та атестації співробітників на території замовника в будь-якому куточку України.

За підсумками навчання та перевірки знань видаються посвідчення державного зразка.

З «Профітех» ви економите свій час і гроші та гарантовано отримуєте високий результат.

обучение электросварке

Як отримати посвідчення електрогазозварника

Для отримання професії з нуля або придбання нового професійного рівня потрібно пройти курси електрогазозварника. В НКЦ «Профітех» проводиться навчання на курсах за такими напрямками:

  • аргоно-дугове зварювання (TIG);
  • напівавтоматичне зварювання (MIG / MAG);
  • ручне зварювання (MMA).

Крім теорії, в навчання електрозварюванню обов’язково входять практичні заняття. За результатами навчання та іспиту видається посвідчення зварника із зазначенням розряду.