image_banner

Машиніст крана автомобільного

НАВЧАННЯ ЗА ДАНОЮ СПЕЦІАЛЬНІСТЮ ЗАРАЗ НЕ ПРОВОДИМО.

В даний момент проводиться навчання на наступних курсах:

Навчання на машиніста крана автомобільного

Кранівник або машиніст автокрана це робоча спеціальність, тому потребує фахового навчання. Допуск до виконання різного виду робіт неможливий без курсів кранівників. Компанія «ПРОФІТЕХ» здійснює навчання з проведення вантажно-розвантажувальних робіт, транспортування вантажів та їх складування, монтажних і ремонтних робіт. Отримати додаткові відомості про ціни та час проведення курсів можна телефоном у консультантів або зв’язавшись з нами через електронну пошту.

Кваліфіковані машиністи на автокран потрібні на виробничих підприємствах, а також в складських приміщеннях, на будівельних майданчиках, при об’єктах енергетики та житлового господарства, на залізничному, рейковому транспорті, промислових комплексах та ін. Допуск до роботи можуть отримати особи, що досягли 18-ти років, пройшовши навчання в нашій компанії, а саме ті, які пройшли атестацію, не мають медичних протипоказань, прослухали інструктаж, пройшли стажування, мають посвідчення і допущені спеціальним наказом від керівництва організації.

Як проходить навчання для кранівників?

Курси в компанії Profiteh орієнтовані на теоретичні й практичні основи не тільки автомобільного крана, а й підйомного та ін. На заняттях можна ознайомитися з будовою крана, правилами техніки безпеки та ін.

Теоретичне навчання може проходити дистанційно, а також в Києві за зручним графіком з демонстрацією наочних посібників та сучасними засобами навчання.

Навчання автокранівника дозволяє працівнику вдосконалити свої навички та знання в керуванні кранами, щоб виконувати потрібні регламентні роботи з чищення, змащення, регулювання вузлів, механізмів баштових, портальних, автомобільних, пневмоколісних, гусеничних, залізничних кранів. Кранівник вчиться дотримуватися показань приладів, сигнальних жестів стропальника. Також іноді в обов’язки входить доправлення крана до об’єкта, тому необхідним є наявність водійських прав та знання правил дорожнього руху.

Практичний курс включає ознайомлення зі знаковою сигналізацією, контроль над використанням стропальником вантажозахоплювальних пристроїв, тари, вчить правильно вести документацію та вахтовий журнал, визначати правильний кут повороту стріли, доглядати за технікою й за необхідності проводити ремонт.

Після закінчення навчання студенти отримують на руки посвідчення машиніста автокрана з необмеженим терміном дії, за умови щорічного проходження перевірки знань.

Де може стати в нагоді ця професія?

Вакансія автокранівника актуальна в організаціях, які обслуговують, ремонтують, монтують або будують різні об’єкти. Для забезпечення механізації різних робіт важливо використовувати вантажопідйомні крани, які допомагають досягти високих темпів виробництва.

Компанія «ПРОФІТЕХ» проводить навчання за професією машиніст крана автомобільного. Співпраця з нашою компанією гарантує успішне проходження навчання та перепідготовку машиністів крана автомобільного в короткі терміни, дистанційно, за зручним графіком.

Ми гарантуємо нашим клієнтам якісний результат з мінімальними витратами ресурсів і отримання посвідчення машиніст крана автомобільного на 100%.

Оформіть заявку прямо зараз. Ми відповімо на всі питання і запропонуємо вигідну ціну!

Вам потрібна додаткова консультація? Повідомте нам про це: зателефонуйте або надішліть запитання електронною поштою.

Наступна програма –  Машиніст холодильних установок

Більше програм в розділі: –  Профтехосвіта