image_banner

Монтажник систем вентиляції, кондиціонування повітря, пневмотранспорту й аспірації

НАВЧАННЯ ЗА ДАНОЮ СПЕЦІАЛЬНІСТЮ ЗАРАЗ НЕ ПРОВОДИМО.

В даний момент проводиться навчання на наступних курсах:

Навчання на монтажника систем вентиляції, кондиціонування повітря, пневмотранспорту й аспірації

Навчальний центр «ПРОФІТЕХ» пропонує всім бажаючим пройти курс навчання за спеціальністю монтажник систем вентиляції, кондиціонування повітря, пневмотранспорту і аспірації.

Після завершення навчання, ви гарантовано отримаєте міцні знання і документи державного зразка.

Наші пропозиції:

  1. Курс навчання можна пройти в спеціально обладнаних аудиторіях центру «ПРОФІТЕХ».
  2. Можливий виїзд викладачів на територію вашого підприємства. Це дозволить пройти курс навчання, не відриваючись від робочого процесу.
  3. Для бажаючих пройти навчання не в Києві, ми надаємо таку можливість – дистанційне навчання.

Для кожного підприємства ми надаємо і розробляємо зручні графіки, щоб за короткий проміжок часу і з мінімальним відривом від основної роботи, всі бажаючі підвищили кваліфікацію.

Всі викладачі навчального центру «ПРОФІТЕХ» мають вищу ступінь акредитації, регулярно відвідують тренінги та семінари, спілкуються з іноземними колегами для отримання нових знань.

Співпрацюючи з нами, ви гарантовано отримаєте міцні теоретичні знання і практичні навички, які відповідають всім вимогам.

Для запису на навчання вам достатньо звернутися в наш офіс до менеджерів, або заповнити заявку на сайті. Протягом одного робочого дня електронною поштою ви отримаєте рахунок для сплати.

Здобувши освіту монтажника систем вентиляції, кондиціонування повітря, пневмотранспорту і аспірації в нашому центрі, ви будете поза конкуренцією, завдяки різноманітним підходам до навчання.

Зверніть увагу: для студентів, що проживають не в Києві та не мають в цьому місті житла, «ПРОФІТЕХ» надає гуртожиток.

Заповніть анкету на отримання професії монтажника систем вентиляції, кондиціонування повітря, пневмотранспорту і аспірації зараз.

Монтажник систем вентиляції, кондиціонування повітря, пневмотранспорту й аспірації

Компанія «ПРОФІТЕХ» проводить навчання за професією монтажник систем вентиляції, кондиціонування повітря, пневмотранспорту й аспірації. Співпраця з нашою компанією гарантує успішне проходження навчання та перепідготовку монтажників систем вентиляції, кондиціонування повітря, пневмотранспорту й аспірації в короткі терміни, дистанційно, за зручним графіком.

Ми гарантуємо нашим клієнтам якісний результат з мінімальними витратами ресурсів і отримання посвідчення монтажника систем вентиляції, кондиціонування повітря, пневмотранспорту й аспірації на 100%.

Оформіть заявку прямо зараз. Ми відповімо на всі питання і запропонуємо вигідну ціну!

Вам потрібна додаткова консультація? Повідомте нам про це: зателефонуйте або надішліть запитання електронною поштою.

Наступна програма –  Муляр

Більше програм в розділі: –  Профтехосвіта