image_banner

Стропальник

НАВЧАННЯ ЗА ДАНОЮ СПЕЦІАЛЬНІСТЮ ЗАРАЗ НЕ ПРОВОДИМО.

В даний момент проводиться навчання на наступних курсах:

НАВЧАННЯ НА СТРОПАЛЬНИКА

Компанія «ПРОФІТЕХ» проводить набір на курси стропальників для навчання фахівців з нуля або підвищення кваліфікації фахівців з досвідом роботи. У нас є багаторічний досвід в підготовці працівників даної сфери. Програма навчання розроблена таким чином, щоб слухач курсів отримав максимально потрібні знання і навички.

У компанії «ПРОФІТЕХ» здобувач професії «стропальник» може навчитися:

  • безпечним методам і прийомам для виконання робіт з обслуговування підйомних пристроїв;
  • правилам техніки промислової і пожежної безпеки;
  • правилам охорони праці.

По закінченню освіти слухач отримує кваліфікаційний розряд за професією і може працевлаштуватися в Києві або інших регіонах країни.

ХТО ПІДХОДИТЬ НА ЦЮ РОБОТУ?

Професія стропальника може бути самостійною професією, або ж прикладною. Так, якщо професія прикладна, то обов’язки стропальника лягають на плечі водіїв навантажувачів, такелажників, працівників у виробничих цехах.

Записатися на курси в «ПРОФІТЕХ» можуть особи без досвіду роботи в даній сфері, але приступають до виконання обов’язків. А також співробітники, що мають інші функції, крім обов’язків стропальника.

Компанія «ПРОФІТЕХ» проводить навчання за професією стропальника. Співпраця з нашою компанією гарантує успішне проходження навчання та перепідготовку стропальників в короткі терміни, дистанційно, за зручним графіком.

Ми гарантуємо гарантуємо  нашим клієнтам якісний результат з мінімальними витратами ресурсів і отримання посвідчення стропальника на 100%.

Оформіть заявку прямо зараз. Ми відповімо на всі питання і запропонуємо вигідну ціну!

Вам потрібна додаткова консультація? Повідомте нам про це: зателефонуйте або надішліть запитання електронною поштою.

Наступна програма –  Розробка нормативної документації з ОП

Більше програм в розділі: –  Профтехосвіта