image_banner

Загальні питання охорони праці (дистанційний курс)

Охорона праці – це один з найважливіших факторів, який необхідний для організації трудової діяльності на будь-якому підприємстві і безпеки для життів його співробітників. Керівники таких підприємств завжди повинні дбати про підлеглих і про безпеку умов, в яких вони працюють.

Перш за все, слід задуматися про навчання персоналу охорони праці та про проведення регулярних інструктажів в майбутньому. Особи, які не пройшли початкову або повторну атестацію з охорони праці, підлягають негайному відсторонюються від роботи та допускаються до неї тільки після прослуховування курсу.

НКЦ «ПРОФІТЕХ» проводить дистанційне навчання з охорони праці для будь-якої організації в Києві і за його межами. Команда висококваліфікованих фахівців готова передати кожному слухачеві знання, що відповідають специфіці компанії.

Багаторічний досвід успішної роботи компанії «ПРОФІТЕХ» є черговим доказом нашого професіоналізму. Подбайте про безпеку вашого персоналу, а можливість дистанційного навчання допоможе реалізувати це без відриву від виробництва.

Надішліть заявку на дистанційне навчання прямо зараз. Наші менеджери зв’яжуться з вами впродовж 1 дня и надішлють рахунок на електронну пошту. Посвідчення про успішне проходження курсу разом з усіма необхідними для бухгалтерії документами направляється слухачеві поштою.

Ознайомітіся з можливіть порталу дістанційного навчання «ПРОФІТЕХ» можна в демо-режімі, наприклад, отримавши тестовий доступ до курсу з охорони праці для офісних працівників.

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Більше программ у розділі: Дистанційні курси з охорони праці

Стаціонарний курс: Навчання з загальних питань охорони праці

Додаткові програми: Навчання з охорони праці (стаціонар)